شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

بهترین روش کاشت ابرو چیست

  • خانه
  • -
  • کاشت ابرو
  • -
  • بهترین روش کاشت ابرو چیست
 بهترین روش کاشت ابرو چیست

بهترین روش کاشت ابرو چیست ؟

بهترین روش کاشت ابرو در هر فرد متفاوت است .  و در جلسه مشاوره ، توسط پزشک در جلسه مشاوره مشخص می شود. در کلینیک سعادت آباد با در اختیار داشتن بهترین و جدیدترین روش های کاشت ، شما قادر به کاشت ابرو با خواب استاندارد و با تراکم کاملا طبیعی خواهید بود.

در کلینیک تخصصی سعادت آباد ، ما طراحی ابرو ها را طبق خواست خود شما انجام می دهیم . حتی میتوانید طراحی ابرو را آرایشگر شما انجام دهد. حتی این امکان وجود دارد که روی تاتو قبلی کاشت انجام دهید. ویا با الگوی جدید کاشت ابرو داشته باشید. و خارج از قاب تاتو ابرو ها را بکارید.

کاشت روی تاتو امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال که ایا روی تاتو قبلی میتوان کاشت ابرو انجام داد باید گفت که البته ، حتی بهتر است که روی تاتوقبلی کاشت انجام دهید. و حتی کاشت ابرو را با الگوی جدید انجام دهید.  و نواحی که از قاب ابرو بیرون بیرون می ماند را در یک جلسا با لیزر اربیوم در یک جلسه پاک کنید.

[s201_bai id=”13″]

کاشت ابرو با خواب استاندارد:

یکی از مهم ترین آیتم هایی که در کاشت ابرو مطرح است، کاشت ابرو با خواب صحیح و استاندارد است. که در کلینیک تخصصی ما ، با جدیدترین تکنیک های کاشت انجام می شود. همچنین در کلینیک تخصصی ما ، کاشت ابرو با خواب استاندارد  و تراکم کاملا طبیعی انجام می گیرد. که در زیبایی ابرو بسیار زیاد موثر است.

 

بهترین روش کاشت ابرو

در ابتدا برداشت از پشت سر انجام می شود. برخی از  افراد به برداشت از ابرو ها به روش غیر جراحی تاکید دارند. باید گفت که این روش اصلا مناسب نیست. و بهتر است که در کاشت ابرو برداشت فلپ انجام شود. زیرا با این روش خواب موها را بهتر میتوان به حالت طبیعی نزدیک کرد.

بعد از این مرحله طراحی ابروها انجام میشود. به این شکل که طبق خواست و سلیقه خود فرد این کار انجام می گیرد.

در مرحله بعد کاشت ابرو انجام می شود. که بسیار اهمیت دارد. این کار در کلینی تخصصی ما با دقت بالا انجام می شود.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *