بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو :

بهترین روش کاشت مو یکی از مسائلی میباشد که افرادی که قصد انجام این کار را دارند با آن درگیر میباشند نکته ای که جالب توجه میباشد این است که امروزه به دلیل پیشرفت در صنعت زیبایی روش های نوینی ابداع شده است که به راحتی میتوان مشکلات و نقص هایی که در افراد اعم از زن و مرد ایجاد میشود را به راحتی و به بهترین شکل ممکن حل نمود به طور کلی باید گفت امروزه کمتر کسی دیده میشود که به ظاهر و زیبایی خود اهمیت ندهد و اکثر افراد این مسئله برایشان مهم بوده و به آن اهمیت بسیار زیادی میدهند چرا که زیبایی در شخصیت و همچنین میزان اعتماد به نفس افراد تاثیر بسیار بالایی دارد همچنین باید افزود در بین تمامی قسمت های موجود در بدن موی سر یکی از موارد مهم و ضروری در زیبایی و جذابیت افراد میباشد به طوریکه اگر این عنصر کلیدی موجود نباشد .

در زیبایی افراد خلل چشم گیری ایجاد خواهد نمود هپچنین باید گفت دلایل مختلفی وجود دارد که افراد در موهایشان خلل هایی مانند ریزش یا کم پشت بودن ایجاد میشود که عمده ترین این عوامل عبارت است از:وراثت/تغذیه نامناسب/استرس/مشکلات هورمونی به ویژه در بانوان و…..با این تفاسیر نکته مثبتی که وجود دارد این است که امروزه به دلیل پیشرفت قابل چشمگیری در زمینه زیبایی و ابداع متدهای نوین دیگر نباید نگران این مسائل بود چرا که به راحتی میتوان کاشت مو را با بهترین روش های موجود انجام داد.

مزایای کاشت مو چیست؟

 

  • بدون درد و سوزش انجام میشود
  • خونریزی در آن اتفاق نمیفتد
  • نتایج پس از عمل طبیعی میباشد
  • به جراحی های سخت نیاز نیست
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی و مضر
  • نتیجه دهی سریع
  • پروسه انجام آن سریع و آسان است

همانطوO8ر که مشاهده نمودید برای این عمل زیبایی فوق العاده مزایای خیلی زیادی را ذکر نمودیم و ممکن است برایتان این مسئله مطرح شود که ایا این عمل فوق العاده مضر نیز هست؟ یا به عبارت بهتر آیا تاکنون عیبی برای آن دیده شده است؟ در پاسخ به این سوال شما باید گفت اینکه یک عمل زیبایی اصلاً عیبی نداشته باشد یک امر نادر و یا به عبارت بهتر غیر ممکن است چرا که هر عمل زیبایی دارای مزایا و معایبی می باشد و اینکه عملی هیچ کدام از معایب را نداشته باشد.

قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

وجود نخواهد داشت اما نکته‌ای که جالب توجه می باشد این است که کاشت موی یکی از عمل های زیبایی می باشد که معایب آن بسیار کم بوده بلکه بهتر است گفته شود مزایای آن به اندازه‌ای زیاد است که اصلاً معایب آن ارزشی نخواهد داشت.
کاشت مو از اموری می باشد که به یک صورت انجام نشده و دارای تنوع در انجام می باشد و اینکه شما بخواهید بهترین روش را انتخاب کنید باید به برخی از فاکتورهای توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین روش را متمایز کنید به طور کلی باید گفت امروز است به دلیل آنکه علم و تکنولوژی پیشرفته بسیار زیادی کرده است لذا تمامی روش هایی که در این زمینه استفاده می شود مفید و مثمر ثمر واقع می‌شود اما در بین برخی از آنها به دلیل آنکه از برخی از فاکتورهای بسیار مهم برخوردار می باشد بهتر از بقیه می باشند.

روش های کاشت مو چیست؟

همانطور که در بالا ذکر نمودیم کاشت مو را به صورت یکنواخت انجام نداده و روش‌های متفاوتی برای انجام آن وجود دارد و این یک پوئن بسیار مثبتی برای این عمل زیبایی فوق العاده کاربردی می باشد چرا که اگر یک عمل زیبایی به صورت های متفاوت انجام شود افراد می‌توانند هر کدام از روش‌ها که برایشان مناسب می باشد را انتخاب کند به طور کلی باید گفت همه افراد از نظر نوع پوست نوع مو مقداری که نیاز به کاشت دارند و یا مقدار ریزش برابر نبوده و لذا متدی که باید برای هر کدام انتخاب شود متفاوت می باشد پس اگر متد های متنوعی وجود داشته باشد قاعدتاً نتیجه‌گیری بهتری حاصل خواهد شد.

حال که به اهمیت تنوع در روش کاشت مو آشنا شده بهتر است به صورت اختصار روش هایی که برای انجام این عمل زیبایی فوق العاده مهم و کاربردی استفاده می‌شود را برای شما ذکر کنیم به طور کلی باید گفت عمده ترین و بهترین روشهای کاشت مو به شرح زیر می باشد:
SUT/FIT/FUT/MICROGRAFT

 

چگونه بهترین روش کاشت مو را تشخیص دهیم؟

همانطور که مشاهده می نمایید متدهایی که برای کاشت مو اشاره نمودیم چند مورد می باشد اما ممکن است حالکه با این متدها روبرو شدید این سوال برایتان پیش آید که چگونه بهترین را انتخاب کنیم؟ اصلاً بهترین بودن چه ملاک و فاکتوری دارد؟
در پاسخ به این سوال باید گفت در وهله اول بهترین برای هر فردی متفاوت می‌باشد چرا که ممکن است یک متد برای یک شخصی بهترین متد باشد در حالی که اصلاً برای یک شخص فایده نداشته و بهترین نباشد علاوه بر آن فاکتور دیگری که باید به آن توجه شود این است که برخی از روشهای کاشت مو از قبیل sut با استفاده از دستگاه های فوق العاده پیشرفته انجام می شود یعنی تمامی مراحل کاشت که عبارت است از از برداشت بررسی و کاشت توسط این دستگاه‌ها انجام شده و عوامل انسانی در آن دخیل نیستند.

لذا باید گفت به طور کلی متدهایی که در آن از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌شود دارای نتایج بهتری بوده و امکان آسیب در آن کمتر است پس به عنوان نتیجه گیری کلی می‌توان گفت یکی از فاکتورهایی که برای انتخاب بهترین روش کاشت مو می توانید انتخاب کنید این است که متدی که انتخاب کردید با دستگاه انجام شده است یا بدون دستگاه و متدهایی که با دستگاه انجام می‌شود قاعدتاً بهتر می باشند.

نتیجه گیری و ذکر نکته ای مهم:

در پایان به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت بهترین روش کاشت مو امروزه بسیار رایج بوده و به راحتی قابل انجام می باشد اما نکته‌ای که بسیار واجد اهمیت می باشد و لازم است به آن توجه بسیار زیادی کنید این است که در انتخاب پزشکتان دقت داشته باشید چرا که پزشک شما اگر متخصص نباشد و مهارت و تبحر لازم را دارا نباشد نمی تواند بهترین روش برای شما را تشخیص دهد و لذا در صورتی که بهترین روش را تشخیص ندهد نه تنها نتایج مطلوبی حاصل نمی شود بلکه امکان آسیب به مو وجود خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *