بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست؟

بهترین مرکز کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو

معضل ریزش مو به خاطر افزایش عادات نادرست و رژیم‌های غذایی ناسالم مثل انواع فست­فودها، تبدیل به یک دغدغه عمومی بین مردم در سرتاسر دنیا شده است. قصد داریم به شما بگوییم که بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست و چگونه بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را پیدا کنیم.

یکی از کشورهایی که عمل کاشت مو در آن با استقبال زیادی روبه‌روست، ایران است و همین موضوع نیز باعث شده است که کیفیت انجام این عمل در ایران روزبه‌روز در حال افزایش باشد.

باوجوداینکه با استفاده از شامپوهای مناسب، تغذیه سالم و ورزش کردن می‌توانید تا حد خوبی از ریزش مو جلوگیری کنید ولی در صورت ابتلا به طاسی، تنها راه قطعی که برای درمان پیش رو دارید، کاشت مو است.

مراقبت های قبل از کاشت مو

علت‌های مختلفی که می‌توانند باعث ریزش مو و طاسی شوند معمولاً شامل موارد زیر هستند:

 • مشکلات ژنتیکی
 • تغذیه نامناسب
 • استفاده از شامپوی نامناسب
 • سانحه و تصادف
 • شیمی‌درمانی
 • آتش‌سوزی
 • و …

شما می‌توانید با عمل کاشت مو، موهای ازدست‌رفته خود را بازگردانید.

البته، انتخاب پزشک باتجربه و کلینیک تخصصی کاشت مو، اهمیت بسیار بالایی دارد که نباید از آن غافل باشید.

بهترین دکتر کاشت مو در تهران

دکتر کاشت مو در تهران

برای پیدا کردن بهترین دکتر کاشت مو، باید به سراغ بهترین مرکز کاشت مو بروید و موارد زیر را موردبررسی قرار دهید:

 • سوابق کاری پزشک
 • پرس‌وجو از بیماران پیشین پزشک
 • بررسی کردن نظرات مراجعان پیشین

در ابتدای کار، باید مجوز رسمی از طرف وزارت بهداشت را برای مرکز کاشت مو در تهران بررسی نمایید و سپس سراغ باقی موارد بروید. داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت پایه‌ای‌ترین موردی است که باید موردبررسی قرار گیرد و سپس، بررسی سوابق پزشک اهمیت دارد.

پرس‌وجو از سایر بیماران کلینیک، به شما کمک می‌کند تا نظر حقیقی آن‌ها را بدانید و به این صورت، تحت تأثیر تبلیغات نیز قرار نخواهید گرفت.

اگر می‌خواهید بهترین پزشک کاشت مو را پیدا کنید، بیش‌تر از همه باید به فکر پیدا کردن بهترین مرکز کاشت ابرو و مو باشید. کلینیک های معتبر کاشت مو، پرسنل و کادر پزشکی باتجربه و باسابقه‌ای دارند که می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید و با کمک آن‌ها موهایی که دچار ریزش شده‌اند را بازگردانید.

اما برای انتخاب کلینیک معتبر نیز باید ویژگی‌هایی را مدنظر داشته باشید که در ادامه آن‌ها را ذکر خواهیم کرد.

ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو

انتخاب کلینیک تخصصی کاشت مو در تهران، تأثیر مستقیم درنتیجه دارد که از عمل خود می‌گیرید. انجام عمل کاشت مو در کلینیک‌های نامعتبر، می‌تواند موجب ریزش بیش‌تر موها و نامطلوب شدن ظاهر شود.

به‌جز احتمال افزایش ریزش مو، عمل کاشت مو اگر توسط افراد ناشی انجام شود، می‌تواند موجب ایجاد عفونت در پوست سر و خون‌ریزی شود که خطرات زیادی را به دنبال دارد.

بهترین مرکز کاشت مو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
1 مجوز رسمی وزارت بهداشت
2 امکانات مدرن و تجهیزات پیشرفته
3 پشتیبانی مداوم مراجعین
4 متخصصان و پزشکان حرفه‌ای
5 خدمات درمانی متنوع

خیلی از افرادی که متقاضی عمل کاشت مو هستند، هزینه کاشت مو را به‌عنوان تنها فاکتور مهم در انتخاب کلینیک در نظر می‌گیرند و بر این اساس اقدام می‌کنند. این در حالی است که انتخاب بهترین مرکز کاشت مو، باید بر اساس فاکتورها و ویژگی‌های مختلف صورت بگیرد. مهم‌ترین این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

 • داشتن مجوز رسمی وزارت بهداشت کلینیک کاشت مو در تهران
 • داشتن امکانات لازم و تجهیزات و ابزارهای پیشرفته
 • رفتار مناسب با مراجعین و پاسخگویی حرفه‌ای از طرف پرسنل
 • حضور پزشکان متخصص و با مهارت در کلینیک
 • ارائه انواع خدمات کاشت مو

بنابراین پیش از توجه به قیمت پیشنهادی یک کلینیک، باید این ویژگی‌ها را بررسی کنید و تحت تأثیر قیمت پایین و یا برعکس، خیلی زیاد یک کلینیک قرار نگیرید چرا که قیمت بالا نیز لزوماً به معنی بالا بودن کیفیت کار یک کلینیک نیست.

در ادامه این مقاله، هر یک از این ویژگی‌ها را به‌صورت مجزا بررسی می‌کنیم تا اطلاعات بیش‌تری دراین‌باره به دست بیاورید.

 • مجوز رسمی وزارت بهداشت

اولین فاکتوری که هنگام انتخاب بهترین مرکز کاشت مو باید موردبررسی قرار دهید، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت است. متأسفانه، تعداد متقلبینی که ادعای داشتن مهارت در حوزه کاشت ابرو بدون جراحی و کاشت مو می‌کنند، روزبه‌روز در حال افزایش است و ممکن است شما نیز با این افراد برخورد داشته باشید.

البته، مأموران وزارت بهداشت، معمولاً به‌سرعت این افراد را شناسایی می‌کنند و از کلاهبرداری آن‌ها جلوگیری می‌کنند ولی این امکان وجود دارد که شما نیز یکی از قربانیان آن‌ها باشید.

با بررسی کردن مجوز رسمی وزارت بهداشت، می‌توانید به قانونی بودن کار یک کلینیک پی ببرید. معمولاً این مجوز و یا تصویر آن در قسمتی از کلینیک که در معرض دید همه باشد، قرار می‌گیرد و در سایت کلینیک‌ها نیز قابل مشاهده است.

درصورتی‌که یک کلینیک فاقد این مدرک باشد، به‌هیچ‌عنوان صلاحیت ارائه خدمات کاشت مو را ندارد و نباید به این کلینیک اعتماد کنید. عوارض کاشت مو در کلینیک‌های نامعتبر می‌تواند خطرات متعددی در پی داشته باشد که با بررسی ویژگی‌های یک کلینیک و انتخاب مرکز کاشت موی درست و مناسب می‌توانید از بروز آن‌ها جلوگیری کنید.

 • امکانات مدرن و تجهیزات پیشرفته

کاشت مو در تهران، ایران و جهان، بهروش‌های متعددی انجام می‌شود. این‌که کدام روش برای هر کس مناسب است بسته به نوع طاسی، ریزش مو و بانک موی افراد متفاوت است و نمی‌توان از یک روش برای همه افراد استفاده کرد.

تشخیص این‌که کدام یک از روش‌های کاشت مو برای شما مناسب‌تر است، تنها بعد از مشاوره کاشت مو امکان‌پذیر است و نمی‌توان به‌سادگی آن را مشخص کرد.

اما هر یک از روش‌های کاشت مو، نیاز به دستگاه‌ها و تجهیزات مختلفی دارند و روش های نوین کاشت مو، ابزارهای بسیار پیشرفته‌ای در بهترین مرکز کاشت مو نیاز دارند.

این موضوع باعث می‌شود که برخی کلینیک‌ها، تنها روش‌های محدودی را برای کاشت مو به شما پیشنهاد دهند که نیاز به تجهیزات زیادی نداشته باشد و شاید این روش‌ها برای شما چندان مناسب نباشند.

درواقع یکی از روش‌های تشخیص وجود تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته در یک کلینیک کاشت مو در تهران، این است که درباره روش‌های مختلفی که در آن کلینیک انجام می‌شود سؤال کنید. تنوع بیش‌تر روش‌های کاشت مو نشان‌دهنده وجود ابزار و تجهیزات پیشرفته و مدرن است.

به یاد داشته باشید که منظور از امکانات مدرن در یک کلینیک کاشت مو تهران، به‌هیچ‌عنوان ظاهر شیک و زیبا نیست و هدف کیفیت و اثربخشی زیاد دستگاه‌ها است.

 • پشتیبانی مداوم مراجعین

وجود احترام و توجه به مراجعین کلینیک و اجرای درخواست‌های آن‌ها، جزو ویژگی‌هایی است که تمام کلینیک‌های معتبر باید رعایت کنند. البته، احترام فقط به معنی احترام لفظی نیست و ارائه کیفیت بالا در خدمات، اهمیت بسیار بالاتری دارد. تمام مراکز معتبر، باید تمامی درخواست‌های مراجعین را شنیده و درصورتی‌که این انتظارات با واقعیت تطابق داشته باشند آن‌ها را اجرا نمایند.

کلینیک سعادت آباد با حضور پرسنل و متخصصین حرفه‌ای، در این زمینه به بهترین نحو ممکن عمل می‌کنند و درخواست‌های متقاضیان کاشت موی خود را به‌صورت بسیار دقیقی اجرا می‌نمایند.

حمایت و پشتیبانی از مراجعین یکی از امور مهمی است که تأکید زیادی روی آن وجود دارد و همه پزشکان نیز پیش از شروع فعالیت‌های خود سوگند یاد می‌کنند که این وظیفه را در حق تمام بیماران و مراجعین خود اجرا نمایند.

 • متخصصان و پزشکان حرفه‌ای

طبیعتاً فاکتور اصلی انجام هر عملی، حضور پزشک متخصص و ماهر است. در مورد پیدا کردن بهترین مرکز کاشت مو در تهران نیز این موضوع را باید در اولویت قرار دهید. پزشکی که عمل شما را انجام می‌دهد باید تجربه و مهارت زیادی داشته باشد تا بتواند خواسته‌های شما را با دقت بالا اجرا نماید. نبود تجربه و سابقه می‌تواند باعث شود دچار عوارض کاشت ابرو و مو شوید و این موضوع می‌تواند خطرات بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد.

پس لازم است که علاوه بر وجود تجهیزات مناسب و رفتار مناسب پرسنل، حتماً سابقه و تجربه پزشک را نیز موردبررسی قرار دهید.

یکی از روش‌هایی که به کمک آن می‌توانید به سبک‌کاری پزشک موردنظر خود پی ببرید، این است که تصاویر مراجعین پیشین، قبل و بعد از عمل را بررسی کنید.

این کار به شما کمک می‌کند تا تصوراتتان از عمل کاشت مو را با واقعیت و سبک کار پزشک خود تطبیق دهید و دیدی واقع‌بینانه نسبت به عمل خود داشته باشید.

مطالعه نظرات مراجعین پیشین و اطلاع از میزان رضایت آن‌ها از انجام عمل خود نیز می‌تواند تا حد خوبی به شما در تصمیم‌گیری‌تان کمک کند.

 • خدمات درمانی متنوع

همان‌طور که گفته شد، عمل کاشت مو در کلینیک‌های مختلف با متدهای مختلفی اجرا می‌شود که این‌که کدام روش مناسب شماست، به نوع طاسی و ریزش موی شما بستگی دارد.

پس ارائه خدمات متنوع یکی از نکاتی است که حتماً باید مدنظر داشته باشید. ممکن است عمل‌های کاشت مو بدون جراحی برای شما مناسب باشد و یا در جلسه مشاوره کاشت مو مشخص شود که باید روش های نوین کاشت مو را انجام دهید که نیاز به تجهیزات و ابزارهای پیشرفته‌تری دارند.

از رایج‌ترین روش‌های کاشت مو، کاشت مو به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاشت مو به روش FUT
 • کاشت مو به روش FIT
 • کاشت مو به روش SUT
 • کاشت مو به روش Micro FIT
 • روش‌های ترکیبی مانند FIT & FUT، BHT و …

شما با سؤال کردن از کلینیک درباره آن‌ها می‌توانید از تنوع درمانی خدمات اطلاع پیدا کنید.

کاشت مو به روش SUT جدیدترین روش کاشت مویی است که در ایران اجرا می‌شود و تأثیربخشی بسیار مناسبی نسبت به سایر روش‌های قدیمی‌تر کاشت مو دارد. البته این روش، در تمام کلینیک‌ها اجرا نمی‌شود و علت آن نیاز به وجود دستگاه‌ها و ابزارهای پیشرفته‌تر و مهارت بیش‌تر پزشک است.

چگونه بهترین مرکز کاشت مو در تهران را پیدا کنیم؟

فاکتورهایی که به کمک آن‌ها می‌توانید بهترین مرکز کاشت مو در تهران را پیدا کنید، به‌طور کامل ذکر شدند. شما باید با بررسی این ویژگی‌ها، مناسب‌ترین و بهترین کلینیک را پیدا کنید.

در این میان، ممکن است با تبلیغات کلینیک‌های مختلفی روبه‌رو شوید که بسیار وسوسه‌انگیز به نظر می‌رسند. مشاهده این تبلیغات ممکن است باعث شود احساس سردرگمی کنید و نتوانید درست تصمیم بگیرید.

بهترین کاری که در این زمان می‌توانید انجام دهید، بررسی سوابق کاری کلینیک و مشاهده نمونه کارهای کلینیک است. عکس‌های مراجعین پیشین کلینیک، قبل و بعد از عمل کاشت مو، می‌تواند دیدی واقع‌بینانه نسبت به سبک کار یک کلینیک به شما بدهد. این تصاویر معمولاً در گالری کلینیک و سایت و کاتالوگ آن‌ها موجود است.

کلینیک سعادت آباد با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در زمینه کاشت مو و با حضور بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان در این زمینه، تحت نظارت دکتر میثم ضرغامی، به شما در به دست آوردن مطلوب‌ترین نتیجه ممکن کمک می‌کند.

همچنین شما می‌توانید در سایت نمونه کار کلینیک سعادت آباد را مشاهده کنید.

مزایای کاشت مو در تهران چیست؟

در سال‌های اخیر و به خاطر زیاد شدن استقبال مردم از عمل کاشت مو، کیفیت کاشت مو در تهران تا حد بسیار زیادی بالا رفته است. پیش‌ازاین، خیلی از مردم برای جراحی کاشت مو، به کشورهای دیگری مانند ترکیه مراجعه می‌کردند تا عمل کاشت موی باکیفیتی داشته باشند. اما در حال حاضر و با پیشرفته‌تر شدن خدمات درمانی که کلینیک‌ها در تهران ارائه می‌دهند، نیازی به سفر به سایر کشورها ندارید و می‌توانید در تهران و با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، جراحی کاشت موی خود را انجام دهید.

از مزیت‌های دیگر کاشت مو در کلان شهر تهران، وجود امکانات رفاهی و درمانی مناسب است به‌طوری‌که شما امکان دسترسی به تمام خدمات موردنیاز خود اعم از بهترین مرکز کاشت مو را خواهید داشت. ضمن این‌که هزینه سفر و اقامت در کشور دیگری را پرداخت نخواهید کرد و از این نظر، کاشت مو در تهران برای شما بسیار به‌صرفه خواهد بود.

به‌جز ترکیه، از دیگر کشورهایی که عمل کاشت مو باقیمت پایین انجام می‌دهند، می‌توان به هندوستان اشاره کرد. البته، لازم به ذکر است که کیفیت عمل کاشت مو در هند، چندان شفاف نیست و ممکن است نتیجه عمل کاشت مو موردقبول شما واقع نشود.

بالا رفتن کیفیت عمل کاشت مو در کلان شهر تهران، موجب شده است که تعداد افرادی که برای انجام عمل کاشت مو به کشور ما سفر می‌کنند سالانه رو به افزایش باشد.

جمع بندی

عمل کاشت مو یکی از عمل‌های زیبایی پرطرفدار در سرتاسر دنیاست که در سال‌های اخیر با کیفیت بسیار بالایی در ایران انجام می‌شود. درصورتی‌که شما نیز در قسمتی از موها، سر و ریش‌های خود دچار طاسی شده‌اید، این عمل می‌تواند یک راهکار بسیار عالی برای بازگرداندن اعتمادبه‌نفس ازدست‌رفته‌تان باشد.

انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت مو، تأثیر بسیار زیادی درنتیجه نهایی عمل شما دارد. ما در این مقاله سعی کردیم تا با ذکر نکات لازم، به شما در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران کمک کنیم. درصورتی‌که پس از مطالعه این مطلب همچنان درباره انتخاب کلینیک سؤالی داشتید می‌توانید با تماس با شماره ۰۲۱۲۶۷۶۱۸۳۲ پرسش خود را با متخصصین کاشت مو در کلینیک سعادت آباد مطرح کرده و یا وقت مشاوره حضوری رایگان دریافت نمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

8 دیدگاه ‌ها

 • سلام
  اقساطی هم انجام میدین؟ ممنون میشم که قسط بندی بشه تا بتونم پرداخت.

 • سلام وقت بخیر
  در کلینیک ترانسپلنت شما روشی که معروف است به اسم super fue رو به صورت تخصصی رو مو انجام میدهید؟ می‌خوام بدونم چه فرقی با روش sut در کاشت دارد؟ خسته نباشید

 • سلام برای چه دلیلی شما در کلینیکتون از روش fut برای کاشت استفاده نمی کنید؟ آیا این روش عوارضی داره؟!

  • سلام دوست عزیز
   این روش در کلینیک ما انجام می شود. ما جایی نگفتیم که روش Fut رو انجام نمیدهیم.

 • بهترین مرکز کاشت مو در تهران همین کلینیک سعادت و ترانسپلنت هستش که من دعا میکنم بحق مرتضی علی انشاالله خیر ببینن.یه مقدار هم قیمتارو بیارن پایین تر. تراکتور فروختیم اومدیم کاشت مو انجام دادیم. بازم ممنون کارتون عالی بود.

 • سلام و درود به همه شما عزیزان.من یه سوال داشتم اگه بخوام از گیلان بیام تهران بنظرتون بهترین مرکز کاشت مو در تهران کدوم یکیه؟لطفا راهنماییم کنید

 • سلام. ای کاش به مقدار هزینه کاشت مو هم اشاره میکردید. لطف میکنید هزینه ها رو هم بزارید.

 • سلام وقت شما بخیر
  در کلینیک شما کاشت مو به روش super fue انجام میدهید؟ چه تفاوتی با روش sut دارد؟ متشکرم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در واتساپ و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست؟

[uwac_agent id=”فاطمه_یوسفی_1″]

[uwac_agent id=”دلارام_آقایی_2″]

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .