تفاوت کاشت ابرو با تاتو ابرو چیست؟

تفاوت کاشت ابرو با تاتو ابرو

تفاوت کاشت ابرو با تاتو ابرو

یکی از نشانه‌های افزایش سن کاهش حجم ابروها و ریزش آن است که به طرز قابل ملاحظه‌ای در زیبایی چهره نقش دارد، برای همین افراد برای بازگرداندن زیبایی و جذابیت خویش به عمل کاشت یا تاتوی ابرو روی می‌آورند که در مرکز کاشت ابرو در تهران هم انجام می‌شود، هر یک دارای معایب و مزایای خاصی می‌باشد، تاتوی ابرو مدت زمان کوتاه‌تری مانده و برای کسانی که دوست دارند مرتب مدل ابروهایشان را تغییر دهند زیبا و مناسب است. در کاشت ابرو از موی سر خود فرد استفاده می‌شود، بافت این مو مناسب با ابرو بوده و پس از مدتی فرد می‌تواند آن را مرتب کرده و یا قیچی کند، عوارض کاشت ابرو بسیار ناچیز است و فرد به‌راحتی می‌تواند از آن استفاده کند.

کاشت ابرو بهتر است یا تاتوی ابرو

در کاشت ابرو موهایی از قسمت های سر گرفته می شود و در ابرو جا می گیرد و پس از انکه مدتی از کاشت آن گذشت، شروع به رویش کرده و مانند تمام موهای دیگر حالتی کاملا طبیعی دارند، این حالت در تاتو دقیقا برعکس است یعنی با گذشت زمان حالت اصلی خویش را از دست داده و فقط جای آن با نمایی نامناسب بر جای می ماند که بهتر است در مواردی که فرد دوست دارد مرتب مدل ابرویش تغییر کند، مورد بهره‌برداری قرار گیرد. کاشت ابرو دائمی بوده و با گذشت زمان بهتر خواهد شد.

کاشت ابرو هیچ گونه دردی برای رد به دنبال نخواهد داشت، اما در تاتوی ابرو درد و جای سوزن آزار دهنده بوده و دور ابرو جای خراش هم باقی خواهد بود. در کسانی که دوست دارند ابرویشان همیشه در یک حالت باشد، کاشت بهترین و مفیدترین راه خواهد بود که هیچ گونه عارضه‌ای نخواهد داشت. در عمل کاشت که به صورت کاملا بهداشتی صورت می‌گیرد، هیچ گونه خطر آلودگی وجود ندارد. در تاتو ممکن است سوزن آلوده و یا محیط آلوده منجر به بروز حوادثی گردد؛ اما در مجموع به نظر می‌رسد، فواید کاشت ابرو بیشتر بوده و افراد زیادی از آن نتایج خوبی گرفته‌اند که بیشتر در کلینیک ترانسپلنت انجام شده است.

ادامه مطلب  پیوند ابرو با حقایقی باورنکردنی ( راهنمای کامل )

تاتوی ابرو چیست؟

تاتوی ابرو نوعی نقاشی با لوازمی خاص روی ابرو است که در آن با سوزن‌های خاصی روی ابرو طرحی را پیاده می‌کنند، این کار در چندین جلسه در مراکزی خاص انجام می‌شود که ممکن است به علت نوع پوست افراد، قدرت رنگ‌پذیری هر چهره متفاوت باشد.

به طور مثال پوست‌های روشن بهتر رنگ تاتو را می‌پذیرند و برعکس پوست‌های تیره کمتر این رنگ را جذب می‌نمایند که در افراد مختلف متفاوت است. این نوع مدل ابرو برای کسانی که دوست دارند هر دو سال مدل ابروی خویش را تغییر دهند بسیار مناسب و جذاب است که بیشتر بانوان جوان اقدام به این نوع تاتو می‌کنند. در تاتوی ابرو باید خیلی دقت شود زیرا ممکن است ابروها جفت نشوند و جلوه صورت فرد نیز زشت شود، قسمت‌هایی از ابرو پررنگ شود و قسمتی هم رنگ خوبی نگیرد.

در این مدل ابرو ابتدا تمام موهای زائد ابرو تمیز شده و سپس طرحی روی همان ابروی اصلی ایجاد می‌گردد و پس از آن با سوزن و رنگ، طرح مورد نظر روی ابرو نقاشی می‌گردد که هم درد زیادی دارد و هم منجر به خراش جای سوزن می‌گردد. برای کسانی که دوست دارند ابروی پهنی داشته باشند، بهترین گزینه است.

مزایای کاشت ابرو نسبت به تاتو ابرو

به نظر می‌رسد انسان‌ها برای زیبا شدن و جوانی صورت و پوست خویش تمام تلاش خویش را به کار می‌برند، برای جوان سازی پوست و زیبایی ابرو هم راه های متفاوتی وجود دارد که کاشت و تاتو ابرو نمونه هایی از این روش ها می باشد. در کاشت ابرو حدود سه ماه بعد از کاشت، رشد مو به شیوه ای کاملا عالی و طبیعی شروع شده و انگار ابروی فرد از نو در حال رشد کردن است. در هنگام کاشت نوعی بی‌حسی موضعی توسط پزشک متخصص جراح تزریق می گردد و خطرات کمتری به همراه دارد. فرد پس از کاشت مو کاملا جوان شده و احساس شادی و افزایش امید به زندگی خواهد داشت. در هنگام عمل کاشت از هیچ ماده شیمیایی و ناشناس استفاده نشده و کمترین عارضه ای هم برای متقاضی نخواهد داشت.

ادامه مطلب  چگونه ابروی زیبایی داشته باشیم؟

در کاشت ابرو از موهای سر فرد که بافتی شبیه ابرو دارند برداشته شده و در ابروها به صورت مجدد کاشت می‌گردد. برای افرادی که به علت سوختگی و یا حادثه ابروی خویش را از دست داده اند، روشی کاملا علمی و مناسب است تا بتوانند حالت قبلی چهره خویش را به دست آورند. در این روش فولیکول مو از سر جدا شده و در ابرو جاسازی می‌گردد که توصیه می‌شود در بهترین مرکز کاشت ابرو انجام گیرد.

مزایای تاتو ابرو

انسان موجودی تنوع طلب است که باید همیشه در اوج زیبایی و سرآمد موجودات دیگر باشد تا بتواند اعتماد به نفسش را حفظ کرده و از هر روشی که بتواند برای جذابیت خویش استفاده نماید. تاتو ابرو یکی از جلوه‌های تنوع‌طلبی در میان بانوان است که دوست دارند هر از چندگاهی مدل ابرو و فاصله چشم و ابروی خویش را تغییر دهند. در تاتو ابرو فرد می‌تواند مدل مورد نظر خویش را یافته و طبق آن طرح اقدام به انجام تاتو نماید که معمولا توسط افراد آگاه و متخصص در حوزه چهره شناسی انجام می‌گیرد.

تمام چهره‌ها با یک مدل ابرو زیبا نمی‌شوند و ممکن است هر چهره مدل ابروی خاصی در خود بپذیرد. برای افرادی که ابروی نازکی دارند و دوست دارند، طبق مد ابروهای پهنی داشته باشند، به سراغ تاتو می‌روند. در تاتوی ابرو، فرد مطمئن است که اگر چنانچه از فرم و یا اندازه و مدل ابروی خویش خوشش نیامد، می‌تواند پس از مدتی آن را تغییر داده و طرح دلخواه خویش را اجرا نماید. در تاتوی ابرو فرد نگران بند انداختن مکرر نیست زیرا طرح اصلی داشته و خود فرد هم می تواند، پاکسازی شخصی صورت خویش را انجام دهد.

ادامه مطلب  کاشت ابروی حرفه ای با خواب طبیعی

جمع بندی

امروزه تمام مردم دنیا برای تغییر در چهره و یا چشم و هم چشمی اقدام به جوان‌سازی پوست و یا تغییر حالت در ابروی خویش نموده‌اند که کاشت ابرو و تاتو از نمونه‌های این اقدامات است.

کاشت ابرو بدون جراحی، تاتوی موقت و طولانی مدت هم در این روش‌ها جای دارند که هر فرد برحسب توان مالی خویش و روشی که افراد متخصص پیشنهاد می‌کنند، اقدام به کاشت یا تاتو می‌نماید که هر یک دارای مزایا و معایبی است. بهتر است هر فرد تمام جوانب را سنجیده و با عقل کامل و مشورت افراد این حوزه اقدام به این عمل نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.