علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت

علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت

علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت

علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت این است که خواب مناسب در زمان کاشت تارهای مو رعایت نشده است.زیرا یکی از مهمترین مسائلی که در طبیعی جلوه دادن نتیجه عمل کاشت ابرو در تهران مهم است رعایت خواب در کاشت تارهای مو است. عمل کاشت ابرو بسیار حساس است و نکات ریز بینانه ای دارد. باید در یک روش خوب توسط متخصص رعایت شود تا نتیجه دلخواه متقاضیان باشد و از انجام عمل راضی باشند. تمام افرادی که برای عمل کاشت ابرو اقدام می کنند نتیجه کاملاً طبیعی می خواهند. تا برای همیشه دغدغه های ناشی از ریزش یا کم تراکم شدن ابروها را نداشته باشند و عمل آخرین اقدام آنها برای ترمیم ظاهر ابروهای خودشان باشد.

علاوه بر این که نتیجه در عمل کاشت ابرو باید دائمی باشد باید طبیعی و بدون ایراد هم باشد. تا دائمی بودن نتیجه مهم شود. زیرا اگر نتیجه پس از عمل کاشت ابرو مورد پسند افراد نباشد دائمی بودن آن یک ویژگی بد است. زیرا نمی توان آثار ایجاد شده را از بین برد. با اینکه عمل کاشت ابرو بسیار پیشرفت کرده و روش های و کم دردسری برای انجام آن وجود دارد. اما همچنان باید روش‌های درست و کلینیک‌های مطمئن برای انجام این عمل انتخاب شود. تا پس از انجام عمل هیچ پشیمانی به بار نیاید.

علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت

علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت چیست؟ چرا در بعضی روشها نتیجه عمل کاشت آن طور که باید حاصل نمی شود یا به اندازه کافی طبیعی نیست؟

مسواکی شدن ابروها یعنی به صورت ایستاده نسبت به پوست رشد می‌کنند و زاویه قائم دارند. بنابراین به صورت طبیعی رشد نمی کنند و ظاهری زیبا ندارند. در حالت طبیعی ابرو ها کاملا خوابیده و با زاویه بسیار کم نسبت به پوست رشد می‌کنند. تا قابلیت شانه پذیری داشته باشند. اما عدم رعایت برخی نکات مهم در عمل کاشت ابرو و همچنین استفاده از دستگاه های نامناسب باعث مسواکی شدن ابروها میشود.

ادامه مطلب  بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

نکات مهم در عمل کاشت ابرو:

برای بهتر شدن و طبیعی تر شدن نتیجه پس از عمل کاشت ابرو و بعد از طی شدن دوران بهبودی باید بسیاری از نکات مورد توجه متخصص باشد. با در نظر گرفتن مسائل زیادی عمل کاشت ابرو انجام شود.
اساساً روشی در عمل کاشت ابرو خوب و کاربردی به حساب می ‌آید. در آن تمام ریز نکات مورد توجه باشد و به طبیعی تر شدن نتیجه کمک کند.

در اکثر مواقع تفاوت بین روشهای مختلفی که برای عمل کاشت ابرو وجود دارد .تفاوت در دستگاههای مورد استفاده از تا با استفاده از دستگاههای بهتر و مدرن ‌تر نتایج بهتری به ساده ترین راه برای متقاضیان ایجاد شود. حتی می‌توان گفت علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت استفاده از دستگاه‌هایی است که به اندازه کافی کارآمد نیستند. نمی توانند نتیجه را به طبیعی ترین حالت رقم بزنند.

خواب ابرو ها و حالت خوابیده آنها نسبت به پوست صورت یکی از مهمترین ویژگی‌های ابروهای طبیعی هر فرد است. باید در عمل کاشت ابرو هم مورد توجه قرار بگیرد. دستگاه های کاربردی این امکان را به متخصص می دهند تا با استفاده از آنها تارهای ابرو را درست در زاویه‌ای که درست است بکارد.

کاشت ابرو به روش ال اچ ای

در عمل کاشت ابرو بدون جراحی به روش ال اچ ای کاشت تارهای مو با استفاده از دستگاه ایمپلنتر انجام می‌شود. این دستگاه در نهایت کارآمدی امکان کاشت ابرو ها با حداکثر تراکم را دارد. همچنین باعث می شود که بتوان ابروها را در زاویه مناسب کاشت و دقت و ظرافت کافی را دارد. تا نتیجه به طبیعی ترین حالت باشد و علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت از بین می‌رود. زیرا خواب ابروها کاملاً رعایت شده.

ادامه مطلب  خواب ابرو در کاشت بدون جراحی

علاوه بر این یکی دیگر از نکات مهم در عمل کاشت ابرو بدون جراحی این است که این عمل با کمترین عوارض کاشت ابرو انجام می شود. تا حد ممکن هیچ برش خونریزی برای انجام عمل ایجاد نشود. در جدیدترین و پیشرفته ترین روشی که برای عمل کاشت ابرو وجود دارد یعنی روش ال اچ ای برای برداشتن تارهای مو از پشت سر هیچ نیازی به برش جراحی نیست. این کار با دستگاه انجام می‌شود که بدون برش قابلیت برداشت تارهای مو را دارد.

یکی از نکات مهم دیگر این است که تارهای مناسب و شبیه به تارهای ابرو برای کاشت در ناحیه مشخص شده برای ابرو ها انتخاب شوند. معمولاً از پشت گوش تارهای مناسب برای کاشت در ناحیه ابرو ها برداشت می شوند. زیرا ابروهای روییده شده در این ناحیه بیشترین شباهت را به تار های طبیعی ابرو دارند و جهت رشد آنها مناسب است.

مسائل مهم دیگر در عمل کاشت ابرو عبارتند از:

  • سرعت خوب برای انجام عمل و کوتاه بودن دوران بهبودی
  • عدم ایجاد عوارض پس از عمل و دوام و قوام کافی تار های کاشته شده
  • رعایت جهت مناسب کاشت ابرو ها در نواحی مختلف ابرو

انتخاب یک روش مناسب و خوش نام که دیگران هم از تجربه آن روش راضی بوده‌اند برای انجام عمل کاشت ابرو همچنین مراجعه به کلینیک های مطمئن و معتبر در سطح کشور خود تضمینی برای حصول نتیجه است. افراد در این کلینیک ها با خیالی آسوده تر برای انجام عمل اقدام می‌کنند.
در حال حاضر روش ال اچ ای برای کاشت طبیعی ابرو ها در کلینیک کاشت ابرو در ایران برای متقاضیان ارائه می شود. تا با استفاده از این روش از نتایج فوق‌العاده آن بهره مند شوند. این روش بدون ایجاد هیچ عوارضی همچنین با استفاده از بی حسی موضعی برای افراد انجام می‌شود. تا دردی که این عمل وجود نداشته باشد و پس از آن هم نیازی به استراحت های طولانی مدت نباشد.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی و مراحل انجام آن + بهترین روش LHE

نکته پایانی:

علت مسواکی شدن ابرو بعد از کاشت و حالت ایستاده داشتن ابروهای کاشته شده این است که زاویه درست کاشت ابرو ها رعایت نشده و از حالت طبیعی فاصله گرفته است. برای جلوگیری از ایجاد چنین اتفاقی باید دستگاه های کاربردی برای انجام عمل وجود داشته باشد. تا بتوان تار های برداشته شده را با حالتی کاملا خوابیده در قالب طراحی شده کاشت به این صورت از ایجاد چنین مشکلی جلوگیری می شود. نتیجه به ابروهای طبیعی نزدیک تر خواهد بود.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.