شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

عوارض کاشت ابرو چیست

  • خانه
  • -
  • کاشت ابرو
  • -
  • عوارض کاشت ابرو چیست
 عوارض کاشت ابرو چیست

عوارض کاشت ابرو چه چیزی است ؟

عوارض کاشت ابرو چیست؟ کاشت ابرو بیشتر با انگیزه زیبایی انجام می شود . خانم ها بیشتر به کاشت ابرو عشق و علاقه دارند . در کلینیک کاشت ابرو , یک نشست به صورت مخصوص به مشورت کردن مراجعین اختصاص دارد . در گردهمایی مشاوره همه عوارض و معضلات احتمالی کاشت ابرو برای مراجعین گفته می شود . در پایین به بعضی از این محدودیت ها می‌پردازیم :

 

1 – موها و گرافت هایی که برای حوزه‌ ابرو تعیین می گردند , از مناطقی غیر از ابرو برداشته می‌شوند . در بیشتر مواقع آن را از بخش های پشت گوش تعیین می نمایند . همین جابجایی گرافت موجب می شود تا اقتدار رویش آن‌ها کمتر شود . با این حال مریض قادر است . دوران وقتی دربین 6 تا 9 ماه را شکیبایی نماید تا رشد ابروها مشخص و معلوم شود . اگر که سود دلخواه نباشد , می توان دوباره برای کاشت مبادرت کرد .

[s201_bai id=”14″]

2 – در خانم های حامله خوب تر است کاشت ابرو بعد از وضع حمل صورت پذیرد . استعمال از مواد بی حسی موضعی که در حیطه ابرو استعمال می شود , ممکن است برای جنین خطرناک باشد . اگر‌چهدراین باره لحاظ قطعی نیست .

3 – کاشت ابرو در بانوان شباهت متعددی به کاشت مو دارد . در‌این رویه هم فولیکول های دارنده یک یا این که دو گرافت به کار گیری و آن‌گاه ترک هایی دقیق کوچک در حیطه ابرو تولید می شود . اینشکاف ها به حدی کوچک می باشند که پس از تراز کاشت معلوم نخواهند بود . اما بعداز کاشت ممکن است کمی تورم و کبودی در حوزه‌ دیده به وجود آید که با کمپرس گرم بعد از یکسری روز معالجهمی شود و جای نگرانی نیست .

1 – جستن طبابت که کاملا به کلیه تکنیک ها و پایین و بم های کاشت احاطه داشته باشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *