پیوند ابرو بدون جراحی

پیوند ابرو بدون جراحی

پیوند ابرو بدون جراحی

پیوند ابرو بدون جراحی یکی از خواسته های همیشگی متقاضیان عمل کاشت ابرو بوده است. آنها مایل بودند که عمل کاشت ابرو با روش انجام شود که در آن نیاز به ایجاد برش جراحی نباشد. با نظر به همین خواسته ی افراد روشی نوین برای انجام این عمل ارائه شد که روش ال اچ ای است. در آن تار های بلند مو به صورت دانه ای بدون نیاز به ایجاد برش پشت گوش یا هر ناحیه دیگری برداشت می شوند. پیوند ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو از عمل های پرطرفدار و محبوب است. روش های بسیار خوبی هم برای انجام آن ارائه شده و امروز در کلینیک ها انجام می شود. اما همچنان یافتن ساده ترین روش برای انجام آن و انتخاب کلینیکی که این روش را استفاده می ‌کند یکی از مهمترین دغدغه‌ های متقاضیان این عمل است.

در حال حاضر خوشبختانه با دسترسی عمومی به اینترنت افزایش اطلاعات در مورد روش های عمل کاشت ابرو بدون جراحی همچنین کلینیک هایی که این عمل را انجام می دهند نسبت به گذشته بسیار ساده تر شده است. به همین علت معمولا افراد پیش از اقدام جدی برای عمل همه اطلاعات لازم را دارند. با آگاهی پیش می روند که بسیار خوب است و باعث می ‌شود انتخاب اشتباه نکنند.

پیوند ابرو بدون جراحی

پیوند ابرو بدون جراحی برای اولین بار در ایران و دنیا انجام می ‌شود. در آن مرحله بخیه زدن پس از اتمام عمل برای جلوگیری از خونریزی محل برش جراحی هم حذف میشود. در نتیجه افراد در حین عمل درد یا خونریزی ندارند.

علل اهمیت ابروها:

فهرست مطالب

ادامه مطلب  کاشت ابرو بدون جراحی به روش LHE

واقعیت این است که همه انسان ها در مورد نقش ابروها در زیبایی مطمئن هستند. می‌دانند که همان قدر که داشتن ابروهای زیبا و بی عیب می تواند نقطه قوت چهره باشد. وجود عیب و نقص در آن ها هم ناراحت کننده و آزار دهنده است. ابروها قاب چهره هستند و زیبایی آنها بسیار جالب توجه است. برای همین همیشه یکی از مهمترین دغدغه های افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند داشتن ابروهایی با تراکم بالا و خوش حالت است.

بهترین روش کاشت ابرو

روش های متفاوت و مختلفی برای ترمیم ظاهر ابروها وجود دارد. لوازم آرایشی بسیار متنوعی در ترمیم ابرو ها تاثیر گذار هستند. حتی روغن هایی در اصلاح روند رشد ابرو ها تاثیر گذار هستند. اما معمولا این روش ها تاثیرات دائمی ندارند. حتی زمانی که به صورت مداوم از لوازم های آرایشی استفاده می شود. خصوصا اگر کیفیت قابل قبولی نداشته باشند خود عامل ریزش ابروها می شوند.

هر روشی برای ترمیم ظاهر ابرو ها به غیر از پیوند ابرو بدون جراحی اثری کوتاه مدت و موقتی دارد. پس از گذشت زمانی نیاز به ترمیم دوباره دارد. علاوه بر اینکه هیچ روشی نمی ‌تواند مانند عمل کاشت ابرو به جای ابروهای از دست رفته تارهای موی کاملاً طبیعی جایگزین کند.
اگر در مرحله تصمیم گیری برای ترمیم ابرو های خود هستید و نمی دانید که چه روشی را باید برای بهبود ظاهر ابرو های خود انتخاب کنید لازم است بدانید که از یک عمل زیبایی چه انتظاری دارید. در واقع اگر عملی مانند تاتو را انتخاب کنید نمی‌ توان انتظار طبیعی بودن جلوه‌ ی ابرو را داشت. زیرا اساساً در این روش برای زیباسازی ابرو سعی می شود با تزریق رنگ عدم وجود ابرو هایی طبیعی و پر تراکم را جبران کرد.

ادامه مطلب  برای کاشت ابرو از کجا مو برمیدارن؟

اما اگر چنین چیزی نمی خواهید اقدام برای انجام تاتو راه درستی نخواهد بود. زیرا نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. بعد از آن و نارضایتی از نتیجه حاصل شده باید برای عمل کاشت ابرو اقدام کنید. تا آنچه را می خواستید به دست بیاورید. علاوه بر این اگر میخواهید تنها یک اقدام برای تحریم ابروهای خود انجام دهید. پس از آن ابروهای شما به صورت طبیعی رشد کنند. و حالت زیبای خود را با تراکم مناسب حفظ کنند انجام عمل کاشت ابرو تنها راه حل رسیدن به این هدف است.

یک عمل خوب برای کاشت ابرو ها باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اهتمام برای انتخاب بهترین روش در عمل کاشت ابرو ها یکی از مهمترین مراحل تحقیق و کسب اطلاعات پیش از انجام این عمل است. وقتی با اختلالی در عضو مهمی مانند ابرو مواجه می شویم و متوجه می شویم که تارهای ابرو مانند قبل رشد و تراکم خوبی ندارند. اولین مشغله ذهنی ما پیدا کردن راه حل مناسب برای حل این مشکل است.

البته گاهی مواقع هیچ مشکلی ایجاد نشده و افراد از حالت طبیعی و ابتدایی ابروهای خود راضی نیستند. به نظر آنها تراکم مناسب و حالت دلخواه را ندارد. پس لازم است بدانیم که عمل کاشت ابرو هم برای این دسته از افراد بسیار توصیه می شود. کاملاً توانایی برطرف کردن نیاز آنها را دارد.
بنابراین در این مواقع توجه به زمانی که باید برای عمل صرف شود. یا هزینه پیوند ابرو بدون جراحی در اولویت‌ های بعدی افراد قرار می‌ گیرد اولین و مهمترین نیاز آنها کس به نتیجه دلخواه است. پس از ارائه و وجود روشی خوب و کم دردسر برای عمل کاشت ابرو در کشور خبر بسیار خوبی برای افرادی است که در حال حاضر تمایل به انجام عمل کاشت ابرو دارند.

ادامه مطلب   پیوند ابرو طبیعی به روش LHE

البته توجه داشته باشیم که درمورد کلینیک مورد نظر و همچنین هزینه عمل کاشت ابرو هم باید اطلاعات لازم را داشته باشیم. اگر در برخی آگهی ها با عبارت کاشت ابرو ارزان مواجه شدیم. از کیفیت انجام عمل تحت نظر متخصصان مربوطه مطمئن باشیم. بدانیم که نتیجه استفاده از هر تخفیفی لزوماً سودمند نخواهد بود.

هزینه کاشت ابرو

همچنین لازم است که مراکز انجام عمل هم هزینه را سریعاً پیش از عمل اعلام کنند. در برآورد آن منصفانه عمل کنند. پیوند ابرو بدون جراحی در کشور ما هم در کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد بدون عوارض کاشت ابرو انجام می‌ شود. خوشبختانه کشور ما از پیشرفت علم در این زمینه عقب نمانده است‌. این عمل همچنان جز عمل های حساس زیبایی است. زیرا روی عضو حساسی مانند ابرو انجام می شود. لازم است که ظرافت لازم در انجام عمل وجود داشته باشد. از دستگاه های پیشرفته استفاده شود تا نتیجه هرچه طبیعی تر حاصل شود.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.