شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

کاشت ابرو بازیگران

 • خانه
 • -
 • کاشت ابرو
 • -
 • کاشت ابرو بازیگران
 کاشت ابرو بازیگران

کاشت ابرو بازیگران :

کاشت ابروی بازیگران یکی از عمل های زیبایی می باشد که امروزه به سوی آن کشیده شدند و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است بازیگران به دلیل شهرتی که در بین سایر مردم دارند بیشتر در چشم بوده و اگر نقص یا نواقصی داشته باشند.

باید آن را حل کنند همچنین باید گفت آنان نیز همانند بسیاری از افراد دیگر  قرار نیست فقط دارای ویژگی های خوب و کاملی باشند و بدون نقص و ایراد باشد و ممکن است آنها هم نیز دارای مشکلاتی باشد یکی از مشکلاتی که ممکن است برای آنان وجود داشته باشد مشکلاتی است که برای ابرو وجود دارد که در نهایت می‌توانند با استفاده از عمل زیبایی کاشت ابرو آن را به راحتی حل کنند.

کاشت ابرو بازیگران چه مزایایی دارد؟

 • زیبایی بیشتر
 • رفع نقص و مشکلات
 • بدون درد و سوزش
 • انجام توسط پزشکان خبره و ماهر
 • بدون نیاز به مراقبت های سنگین
 • بدون نیاز به جراحی و بیهوشی
 • نتیجه دهی تضمینی و قطعی
 • دارای دوام بالا
 • طبیعی بودن این عمل زیبایی
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی و مضر

 

همانطور که مشاهده می کنید مزایای کاشت ابرو بسیار زیاد بوده و این مزایا سبب شده است که افراد بسیاری حتی به جز بازیگران به سمت این عمل زیبایی روی بیاورند و مشکلات خود را حل کنند.

[s201_bai id=”10″]

چرا افراد به کاشت ابرو روی میاورند؟

همانطور که می دانید همه افراد قرار نیست که دارای زیبایی کامل و تام باشند و ممکن است در زیبایی آنان به صورت مرور زمان و یا حتی مادرزادی اختلال ایجاد شود یکی از مواردی که می تواند در زیبایی افراد اختلال ایجاد کند ابروهای کمشت و یا حتی افرادی که اصلا ابرو ندارند می باشد.

اختلالی که در ابروها ایجاد می‌شود می‌تواند به صورت مادرزادی باشد یعنی فرد به صورت مادرزادی دارای ابروهای کم پشت می باشد یا ممکن است به صورت اکتسابی به دلایل مختلفی مانند سرطان/ مشکلات هورمونی/ تغذیه نامناسب/ خواب ناکافی استرس /استفاده از مواد آرایشی و شیمیایی و غیره به مرور زمان ابروهای پرپشت و زیبای خود را از دست بدهند در هر حال چه افرادی که به صورت مادرزادی دارای ابروهای کم‌پشت هستند.

و چه افرادی که به صورت اکتسابی ابروهای خود را از دست می‌دهند نباید نگران این موضوع باشند چرا که با استفاده از عمل زیبایی فوق العاده کاشت ابرو می‌توانند زیبایی خود را مجدداً به دست آورند.

آیا کاشت ابرو بازیگران دائمی میباشد؟

هنگامی که شما قصد انجام یک عمل زیبایی را دارید ممکن است عده‌ای از افراد به شما بگویند که آثار این عمل ها موقتی بوده و پس از آن مجدداً آن را از دست خواهید داد مثلاً به شما گفته شود پس از آنکه ابروها را کاشتید ممکن است مجدداً دچار ریزش مجدد شوید!

در ابتدا باید گفته شود که این یک ادعای دروغین می‌باشد و خلاف این امر ثابت شده است چراکه کاشت ابرو مطابق آمارهای به دست آمده دارای اثر دائمی بوده و پس از آن ریزشی از آن دیده نشده است.

و تنها طی چند روز پس از عمل ریزشی اتفاق افتاده است که این یک امر طبیعی بوده و باید اتفاق بیفتد دلیل اینکه گفته میشود ابرو یک عمل دائمی می باشد این است که به دلیل این که در آن از موی طبیعی خود فرد استفاده می‌شود. از مواد مضر و شیمیایی استفاده نمی‌شود لذا نه تنها امکان از دست دادن نتایج آن اصلاً وجود ندارد بلکه نتایج آن دائمی خواهد بود و لذا اگر قصد کاشت ابرو را دارید نباید نگران دوام آن باشید چرا که طبق تحقیقات به دست آمده نتایج آن ماندگار می باشد و از بین نخواهد رفت.

کاشت ابرو بازیگران در چند مرحله انجام میشود؟

به طور کلی باید گفت مراحل کاشت ابرو بازیگران در سه مرحله می باشد که عبارت است از:
برداشت مو از قسمت پشت سر دلیل اینکه گفته می‌شود پشت سر این است که غالباً از قسمت پشت سر مو را برداشت می‌کنند اما محدودیتی وجود نداشته و از برخی از قسمت‌های دیگر نیز می‌توان مو را برداشت پس از اینکه مو را از قسمت مورد نظر برداشتند آن را در زیر میکروسکوپ و دستگاه‌های پیشرفته گذاشته و ساختار آن را بررسی می‌کنند تا مساعد برای کاشت باشد و پس از آنکه درجه آماده بودن آن را سنجیدند را در قسمت ابرو کاشت می کنند.

نکته‌ای که در اینجا لازم به ذکر می باشد و ممکن است موجب نگرانی شما باشد این است که در قسمت پشت سر شما فقط یک خط باریکی ایجاد می‌کند که حدفاصل گوش راست تا گوش چپ می باشد و از ایجاد زخم های عمیق و بزرگ خودداری می‌کنند لذا شما نباید نگران جای اسکار پس از برداشت کاشت ابرو باشید.

همچنین مساله ای که ممکن است موجب نگرانی شما شود این است که گمان کنید مویی که از پشت سر شما برداشت می شود زیاد بوده و به تعداد موهای سر شما آسیب زده و یا به عبارت بهتر موهای شما را کم پشت کند اما در این باره باید گفت نه تنها موی زیادی برداشته نمی‌شود بلکه موی برداشته شده کاملا به اندازه بوده و قرار نیست موی بیش از اندازه از دست بدهید.

[s201_bai id=”9″]

 کاشت ابرو بازیگران چه مدت طول میکشد؟

همانطور که در مطالب قبلی ذکر شد کاشت ابرو یک عمل زیبایی بوده که در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود و نیاز به انجام عمل های سنگین و زمان زیادی نمی باشد اما باید گفت در این بین مقدار مهارت پزشک متخصص شما تاثیر عمده‌ای در این عمل دارد به طوری که اگر پزشک شما ماهر باشد این عمل زیبایی را با سرعت هرچه بهتر و همچنین نتایج بهتری انجام خواهد داد و اگر پزشک شما دارای مهارت بالایی نباشد .

علاوه بر این که دارای سرعت کمتری می باشد ممکن است به پیاز موی شما آسیب های جبران ناپذیری وارد کند لذا به شما توصیه می‌شود هنگامی که قصد کاشت ابرو را دارید به انتخاب پزشک متخصص تان دقت کافی داشته باشید تا  بعدا خسارت های جبران های ناپذیری وارد نشود.
در پایان به عنوان نتیجه گیری باید گفت

کاشت ابرو بازیگران یکی از رایج ترین و متداول ترین عمل های زیبایی بوده که امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است و با توجه به مزایای که در فوق ذکر نمودیم باعث محبوبیت هرچی بیشترین عمل زیبایی شده است فلذا توصیه می شود که اگر دارای نواقصی در ابروهای خود هستید با استفاده از کاشت ابرو آن را حل کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *