شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

کاشت ابرو چگونه است؟

 • خانه
 • -
 • کاشت ابرو
 • -
 • کاشت ابرو چگونه است؟
 کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو چگونه است ؟

کاشت ابرو چگونه است ؟ کاشت ابرو یکی از پیشرفته ترین و بروز ترین عمل های زیبایی می باشد که امروزه طرفداران زیادی را به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد به خود جذب نموده است به طور کلی باید گفت مزایای این عمل زیبایی نسبت به معایب آن بسیار بیشتر بوده و همین امر موجب منحصربه فرد بودن این عمل شده است، مزایای آن به شرح زیر می باشد:

 • طبیعی بودن نتایج عمل
 • بدون درد و سوزش
 • بدون ایجاد عفونت
 • بدون ایجاد عارضه های پوستی
 • عدم امکان پس زدگی
 • بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و مضر انجام توسط پزشکان متخصص و ماهر
 • نتیجه مطلوب در بازه زمانی کوتاه
 • انجام در زمان کوتاه
 • بدون نیاز به پانسمان

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی باید گفت ابروها تأثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد داشته و می‌تواند زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار دهد متاسفانه بسیاری از افراد هستند .که به مرور زمان ابروهای پرپشت خود را از دست داده و دیگر زیبایی قبلی را نخواهند داشت دلیل از دست دادن ابرو های آنها متعدد است برای مثال می‌توان به بیماری‌هایی مانند سرطان و مشکلات تغذیه ای کم خونی مشکلات هورمونی به ویژه در زنان اشاره نمود همچنین باید افزود عده‌ای از افراد به صورت ژنتیکی و مادرزادی دارای ابروهای کم پشت هستند .

اما خوشبختانه باید گفت این دسته از افراد دیگر نباید نگران باشند چرا که با استفاده از روش کاشت ابرو می توانند این مشکلات را برای همیشه به صورت کاملاً طبیعی حل نمایند دلیل اینکه گفته می‌شود طبیعی این است که به دلیل اینکه در کاشت ابرو از موی بدن خود فرد استفاده می شود لذا به صورت طبیعی بوده و حالت مصنوعی که برخی از عمل های زیبایی از قبیل تاتو دارند را ندارد.

[s201_bai id=”2″]

کاشت ابرو چگونه است؟

 

حال که با مزایای بی شمار این عمل زیبایی فوق العاده آشنا شدید بهتر است به توضیح روند انجام آن بپردازیم:
همانطور که هر عمل زیبایی دارای تنوع بالایی در انجام آن می باشد کاشت ابرو نیز همانند سایر عمل های زیبایی بوده و از این قاعده مستثنی نمی باشد یعنی از گذشته‌های دور تاکنون که از کاشت ابرو برای پرپشت کردن ابروها استفاده می‌شده روشهای متعددی وجود داشته است .

و روز به روز این روشها پیشرفته و به روز تر شده است اما باید گفت روش هایی که حتی در گذشته وجود داشته است امروزه به طور کامل منسوخ نشده است و همچنان از آن استفاده می شود در ادامه قصد داریم به کلیه ی روش هایی که در کاشت ابرو برای آن استفاده می شود اشاره کنیم:
FIT
FUT
MICRI GRAFT
FUE

علاوه بر موارد فوق الذکر باید گفت کاشت ابرو به روش سنتی نیز امکان پذیر است همانطور که مشاهده می کنید کاشت ابرو به روش های متعددی انجام می شود و شما می توانید با توجه به مقدار مویی که برای کاشت نیاز دارید همچنین نوع موی شما و میزان حساسیت پوست تان از هر کدام از این روشها بهره ببرید.

روند کاشت ابرو به چه صورت میباشد؟

به طور کلی باید گفت در تمامی روش های فوق الذکر سه مرحله باید انجام شود که این سه مرحله از مراحل اصلی و بنیادین همه روش‌ها می باشد و عبارت است از:
برداشت مو/بررسی/کاشت مو

برداشت مو مرحله ای می باشد که در آن موی مورد نیاز برای کاشت ابرو را از قسمت پشت سر یعنی حد فاصل گوش راست و گوش چپ برداشته و پس از آن که مو برداشته شد با استفاده از دستگاه‌هایی مانند میکروسکوپ آن را مورد بررسی قرار می‌دهند تا ببیند مساعد برای کاشت می باشد یا خیر پس از آنکه بررسی‌ها و آزمایشات لازم انجام شد مو آماده کاشت می باشد پس در مرحله نهایی مو را در قسمت ابرو کاشت می کنند.

نکته‌ای که حائز اهمیت می‌باشد این است که مویی که برداشته میشود نه زیاد می باشد و نه کم بلکه به اندازه نیاز برای کاشت ابرو میباشد یعنی قرار نیست موی اضافه از حد لازم برای کاشت ابرو برداشته شود لذا شما نباید نگران خالی شدن موهای پشت سرتان باشید چرا که کاملاً استاندارد برداشته می‌شود.

تفاوت روش های کاشت ابرو چیست؟

حال که با کلیت مراحل کاشت ابرو آشنا شدید ممکن است این سوال برایتان پیش آید اصلاً این متدهای بیان شده چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت همانطور که قبلاً ذکر شد بعضی از متدها از قدیم وجود داشته و به عبارت بهتر سنتی تر می باشند لذا در آن از روش‌های دستی استفاده می‌شود یعنی مراحل برداشت و کاشت با استفاده از دست انجام می‌شود.

اما برخی از روش‌ها نوین و امروزی بوده و تمامی مراحل به وسیله دستگاههای فوق العاده پیشرفته انجام شده همچنین باید گفت تفاوت روش های سنتی با روش‌های نوین این می باشد که امکان وجود خطا یا آسیب در روش‌های پیشرفته اصلاً وجود ندارد چرا که این دستگاه به صورت بسیار استاندارد کار خود را انجام می‌دهد اما در روش‌های دستی و سنتی امکان وجود آسیب و یا از بین رفتن پیاز مو نیز وجود دارد.

 

 آیا کاشت ابرو دائمی میباشد؟

در پاسخ به این سوال کلیدی و مهم باید گفت کاشت ابرو نسبت به سایر عمل‌های زیبایی نسبتاً دائمی می باشد چراکه مو به صورت طبیعی برداشته شده و همچنین به صورت طبیعی کاشته می شود و از مواد مضر شیمیایی استفاده نمی شود .

که امکان ایجاد ریزش وجود داشته باشد پس دوام و ماندگاری ابروی کاشته شده نسبت به سایر روشهای ایجاد ابرو از قبیل تاتو هاشور فیبروز و غیره بیشتر می باشد اما باید گفت برای اینکه تاثیر کاشت ابروی شما دو چندان شود بهتر است به برخی از نکات قبل و بعد از عمل توجه فرمایید تا نتایج بهتری را مشاهده نمایید.

برای مثال توصیه میشود پزشک متخصصی را انتخاب کنید که دارای مهارت و تخصص بالایی باشد همچنین به او گوشزد کنید تا به زاویه کاشت ابرو دقت داشته باشد چرا که زاویه کاشت ابرو تاثیر بسزایی در دوام و نتایج کاشت خواهد داشت.

در پایان به عنوان نتیجه گیری باید گفت کاشت ابرو چگونه است ؟ کاشت ابرو یکی از بهترین روش ها برای ایجاد ابروهای پرپشت و زیبا می باشد هچنین باید گفت شما قبل از اینکه کاشت را شروع کنید می‌توانید طرح و مدلی که مد نظرتان میباشد را انتخاب کنید و پزشکتان مطابق با آن کاشت را انجام دهد‌.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *