شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

کاشت مو اقساطی

 • خانه
 • -
 • کاشت مو
 • -
 • کاشت مو اقساطی
 کاشت مو اقساطی

 کاشت مو اقساطی:

کاشت مو اقساطی یکی از بهترین روش های رفع نقص های مربوط به مو و همچنین افزایش زیبایی میباشد که شما میتوانید از آن استفاده کنید. این روش همواره در حال پیشرفت میباشد و عوامل متعددی در این پیشرفت تاثیر دارد اما مهمترین تاثیر را میتوان به پیشرفت علم و تکنولوژی نسبت داد.

همانطور که میدانید ریزش مو امروزه به عنوان یکی از بزرگترین معضل های افراد جامعه اعم از بانوان و آقایان شناخته شده است و این ریزش مو دلایل متعددی دارد که مهمترین آنها را میتوان گفت موارد زیر میباشد:

ریزش موهای ارثی،سرطان،کم خونی،مشکلات هورمونی به ویژه در بانوان،عدم تغذیه مناسب و…..نکته ای که لازم است به آن اشاره شود این است که مو در چهره و زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد به طوریکه باید گفت هیچکس نمیخواهد این زیبایی را از دست بدهد .

متاسفانه افراد زیادی به دلیل مشکلات بیان شده دچار ریزش شوه و همچنین با توجه به وضعیت اقتصادی موجود توانایی پرداخت هزینه عمل کاشت مو را ندارند.لذا یک متد وجود دارد که میتوان این کار را به بهترین شکل ممکن انجام داد که این کار کاشت مو اقساطی میباشد.

که به دلیل مزایای بیشماری که دارد امروزه توجه افراد بیشمار علی الخصوص افرادی که مشکلات مالی را دارند حل نموده است.

 

از مهمترین مزایایی که میتوان برای این روش اشاره نمود عبارتند از:

 • مشکلات هزینه در این روش وجود ندارد فلذا اگر شخصی توان پرداخت یکباره را ندارد میتواند به راحتی این عمل زیبایی را انجام دهد.
 • ترمیم مو با هزینه کمتری انجام میشود.
 • هزینه ها در بازه زمانی طولانی تری تقسیم شده و به شخص از نظر اقتصادی آسیب وارد نمیشود.
 • زیبایی شخص نسبت به قبل دوچندان میشود.
 • بدون درد و بی حسی
 • بدون خونریزی
 • عدم استفاده از مواد مضر و شیمیایی.

نکته مهم در کاشت :

نکته ای که جالب توجه میباشد این است که کاشت مو اقساطی علاوه بر اینکه برای بیمار مفید میباشد برای کلینیک های زیبایی نیز سودآفرین میباشد. چرا که این کار موجب تبلیغات بیشتر برای آنان شده و در تهایت مشتریان بیشتری را به خود جذب میکند.

کاشت مو اقساطی به چه صورت میباشد؟

حال که با مزایای این مدل از کاشت مو آشنا شدید باید با چگونگی انجام ان آشنا شوید. این مدل از کاشت مو به مانند سایر کاشت ها بوده و از متدهای متفاوتی استفاده میشود که هرکدام دارای مزایای متعددی بوده و هرکدام نسبت به دیگری پیشرفته تر میباشد.

این روش ها به طور مختصر عبارتند از:
SUT,FUT,FITو……

در رابطه با این سه روش باید گفت که به طور کلی در هر سه روش به اندازه یک نوار یک برش در پشت سر از گوش راست تا گوش چپ ایجاد میکنند به این مرحله برداشت میگویند.

پس از اینکه مو برداشته شد در قسمت مدنظر که دارای کچلی و طاسی میباشد مو کاشته میشود.

 

تفاوت کاشت به روش SUT با سایر روش ها :

تنها تفاوتی که در این میان بین این سه روش وجود دارد این است که دردو روشFUT,FITاز هولدورهای دستی استفاده میشود . که دقت کار پایین تر میباشد فلذا امکان آسیب به فولیکول ها وجود دارد چرا که این فولیکول ها بسیار حساس میباشند.

اما در روشSUTاز دستگاه های فوق العاده پیشرفته برای مرحله برداشت و کاشت  استفاده میشود که باید گفت که این دستگاه با دقت عمل بالاتری کار برداشت را انجام داده و در نهایت آسیب کمتری به فولیکول مو و پیاز مو وارد میشود.

 

هزینه کاشت مو:

حال پس از اینکه با انواع و اقسام روش های کاشت مو اقساطی آشنا شدید ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که قیمت و هزینه های کاشت به چه صورت میباشد؟

در پاسخ به این سوال مهم باید گفت که امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی موجود و تورمی که گریبانگیر جامعه میباشد برای انجام هرکاری در وهله اول باید بعد اقتصادی آن را در نظر گرفت لذا کاشت مو نیز از این قاعده مستثنا نیست.

 

قیمت کاشت مو :

 • در قیمت کاشت مو عوامل متعددی تاثیر دارد که عبارتند از:
 • تخصص و مهارت کادر پزشکی
 • امکانات و تجهیزات مورد استفاده
 • داشتن مجوزهای لازم از سوی وزارت بهداشت نوع درمان
 • خدمات و درمان‌های پس از کاشت مو

 

پس متوجه شدیم که در قیمت کاشت مو باید به تمامی ابعاد توجه نمود تا با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه بتوان انجام داد.

آیا میتوان به کاشت مو اقساطی اعتماد نمود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت قاعدتا بله!
ممکن است شما هنگامی که قصد انجام این کار را دارید عده ای از افراد ادعاهایی برای شما داشته و برای شما شبهه ایجاد کنند که این کار خوب نبوده و نتیجه ای نخواهد داشت.

در پاسخ به این ادعاهای دروغین باید گفت که نه تنها این ادعا دروغ میباشد بلکه خلاف آن نیز ثابت شده است و نتایج مطلوبی از آن حاصل شده است.

آیا کاشت مو بصورت اقساطی مضر میباشد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت هر عمل زیبایی علاوه بر محاسن زیادی که دارد دارای معایبی نیز میباشد و این عمل زیبایی از این قاعده مستثنا نمیباشد. اما در رابطه با این مورد باید گفت که محاسن این عمل نسبت به معایب آن بیشتر بوده و نتایج حاصل از آن مورد رضایت بیماران میباشد.

 

روش کاشت مو :

ممکن است عده ای تصور کنند که این روش کاشت چون به صورت اقساطی میباشد.  در آن از راه های قدیمی استفاده میشود.  و نتایج پس از عمل  با روش هایی که اقساطی نمیباشد متفاوت میباشد .

اما باید  گفت که این یک فکر و باور اشتباه میباشد چرا که در کاشت مو اقساطی از روش های متعدد کاشت استفاده میشود و محدودیتی ندارد به طوریکه میتوان گفت از روش های سنتی و ساده تا  روش های پیشرفته ای چونSUTاستفاده شده و به طور کلی نتایج حاصله از این روش کاشت به مانند سایر روش ها میباشد.

به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت به دلیل مشکلات اقتصادی موجود و همچنین مشکلات ریزش مو که روز به روز بیشتر میشود . با توجه به مزایای بیان شده این روش کاشت بهترین انتخاب برای افراد میباشد. چرا که با این کار علاوه بر اینکه شخص زیبایی خود را بدست میاورد و یا به عبارت دیگر زیبایی صورت خود را دوچندان میکند از لحاظ اقتصادی شخص آسیبی ندیده و به راحتی هزینه های ناشی از کاشت مو اقساطی را پرداخت خواهد نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *