کاشت مو برای زنان

کاشت طبیعی مو بدون نیاز به جراحی

کاشت طبیعی مو بدون نیاز به جراحی

کاشت مو برای زنان یکی از ناب ترین و بهترین عمل های زیبایی کاشت مو در تهران میباشد که امروزه به کار برده میشود در این عمل زیبایی مزایای بسیار زیادی نهفته است که سبب تمایز آن از سایر عمل های زیبایی شده است. همانطور که میدانید زیبایی یک عنصر بسیار مهم میباشد و به خصوص در دنیای مدرنیته این زیبایی بیشتر شده است و مطابق امارهای به دست آمده درصد اهمیت دادن به زیبایی در زنان خیلی بیشتر از مردان میباشد و دائما به فکر زیبا ساختن خود و همچنین رفع عیوب خود هستند.

چرا کاشت مو برای زنان

یکی از فاکتور های زیبایی در زنان مو میباشد. چرا که مو در زیبایی و همچنین جذابیت زنان اهمیت بالایی دارد. متاسفانه مطابق امارهای اخیر تعداد بسیاری از زنان به دلایل متعددی دچار ریزش مو شده اند که مهمترین این دلایل عبارتند از:

 • استفاده مدوام از رنگ های ارایشی
 • استفاده از وسایل حرارتی چون اتو و سشوار
 • استفاده از ماسک ها و ژل های شیمیایی
 • تغذیه نامناسب
 • کمبود ویتامین های مهم بدن و همچنین کمبود آهن
 • استرس و بی خوابی
 • مشکلات هورمونی و به ویژه مشکلات تیروئید
 • مشکلات ارثی

برخی از مشکلات بیان شده گریز ناپذیر بوده و شخص به ناچار گرفتار ان میشود مثل ریزش مو به دلیل ارثی.به این دسته از افرادی که به دلیل مشکلات ذکر شده زیبایی خود را از دست داده اند. باید گفت که نگران نباشند .چرا که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های جدیدی ابداع شده است که میتوان این مشکلات را حل کرد.

شاید خانم های زیادی پس از ریزش مو از روش های متعددی چون استفاده از کرم و داروهای شیمیایی یا داروهای طبیعی و….امتحان کرده و نتایج مطلوبی نگرفتند اما باید گفت روشی که در ادامه به ان خواهین پرداخت نه تنها مطلوب بوده بلکه تضمین شده میباشد.

مزایای کاشت مو

روشی که قصد داریم از آن صحبت کنیم کاشت مو برای زنان میباشد. که دارای مزایای عدیده ای میباشد که به شرح زیر است:

 • نتایج حاصله از آن مطلوب میباشد
 • بدون درد میباشد
 • بدون خونریزی و عفونت میباشد
 • جای زخم نمیماند
 • نیاز به بیهوشی کامل ندارد
 • در طی انجام آن از مواد شیمیایی و مضر استفاده نمیشود‌
 • پروسه نتیجه دهی آن طولانی نمیباشد.
 • زمان جراحی کوتاه بوده به طوریکه میتوان گفت نهایتا در ۴ساعت انجام میشود‌.
 • به مراقب های سخت و خسته کننده بعد از عمل احتیاج ندارد.

نکته مهم در کاشت

نکته ای که حائر اهمیت میباشد .این است که کاشت مو بدون جراحی برای زنان به یک روش انجام نمیشود. و دارای روش های متعددی میباشد. که علاوه بر مزایای ذکر شده که به صورت کلی بوده مزایای دیگری که اختصاص به هر روش دارد . نیز وجود دارد برای مثال در روش SUT از دستگاه های فوق العاده پیشرفته استفاده میشود که سبب میشود نتایج کار بهتر باشد.

کاشت مو برای زنان نسبت به آقایان چه تفاوتی دارد؟

سوال مطرح شده یک سوال کلیدی و همچنین مهم میباشد. چرا که در پاسخ به آن نکته های جالبی نهفته است که در ادامه بحث خواهیم نمود.
“جای زخم برای زنان اهمیت ندارد”شایدهنگامی که با این جمله مواجه شوید توجه کنید اما باید گفت بله درست میباشد. چرا که زنان دارای موهای بلندی میباشند که این موها روی زخم را پوشانده و رفته رفته نیز زخم محو خواهد شد.

به طور کلی باید گفت که کاشت مو برای زنان و مرد تفاوت چندانی ندارد و برای هردو میتوان از روش های متعددی بدون عوارض کاشت مو استفاده نمود . تنها موردی که متفاوت است این میباشد که برای زنان این امکان وجود ندارد که از نواحی دیکر بدن برای کاشت مو استفاده کنند.  در حالیکه مردان میتوانند از موی سینه خود ریش سبیل و…..استفاده کنند.
یک پوئن مثبت دیگری که میتوان راجع به کاشت مو زنان نان برد این است. که حجم و اندازه و مقدار موی زنان نسبت به مردان بیشتر بوده و در نهایت موی بیشتری میتوان کاشت.

مطابق امارهای به دست امده میتوان گفت که زنان به انگیزه و دلایل متعددی کاشت مو را انجام میدهند اما دو دلیل در بین سایر دلیل ها پررنگ تر میباشد:

 • پایین اوردن خط مویی که بسیار بالا میباشد
 • رفع و درمان ریزش مو

کاشت مو برای زنان

 

در توضیح به دلیل اول باید گفت که این یک مشکل مادرزادی تلقی میشود که این حالت موجب می‌شود که زنانگی چهره فرد کم‌تر شود بنابراین کاشت مو یک انتخاب عالی برای این بیماران است.

و در رابطل با دلیل دوم نیز که ریزش میباشد و البته شایع تر میباشد دلایل آن را در مطالب قبلی اشاره نمودیم.

هزینه کاشت مو برای زنان متفاوت میباشد؟

هزینه کاشت مو برای زنان و مردان یکسان بوده و تفاوت چندانی ندارد.به طور کلی باید گفت که هزینه کاشت مو چه برای زنان و چه کودکان به موارد متعددی بستگی دارد که عبارتند از:
نوع روش استفاده شده برای کاشت،کلینیک و هزینه های درمان،پزشک متخصص و…….

حال پس از ذکر مزایای کاشت مو برای زنان و همچنین دلایل انجام آن بهتر است به روش های انجام آن بپردازیم.

 کاشت مو برای زنان به چند روش انجام میشود؟

همانطور که قبلا بیان شد کاشت مو به روش های متعددی انجام میشود که این انتخاب روش بسته به نوع و جنس مو متفاوت میباشد علاوه بر این مورد باید نوع ریزش را نیز در نظر گرفت و در نهایت با توجه به این مسائل روش مطلوب انتخاب خواهد شد.
به طور کلی باید گفت که در میان روش های استفاده شده برای کاشت مو سه روش بیشتر مورد استفاده میشود که عبارتند از
FIT
FUT
SUT

در رابطه با دو مورد اول باید که بیشتر شبیه به یکدیگر بوده و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.در این دو روش به این صورت عمل میشود. که یک برش نواری در پشت سر بین دو گوش ایجاد میشود و با هولدرهای دستی مرحله برداشت انجام شده .و پس از انجام این مرحله باید تیم متخصص و با مهارت فولیکول های استخراج شده را در زیر میکروسکوپ قرار داده تا برای کاشت آماده شود.

در مرحله اخر که کاشت میباشد در قسمت مدنظر حفره هایی کوچک ایجاد کرده و عملیات کاشت را انجام میدهند.

به طور کلی میتوان گفت برای کاشت مو سه مرحله باید طی شود:
برداشت،اماده سازی،کاشت

در رابطه با روش سوم باید گفت که سه مرحله بیان شده در این مرحله نیز انجام میشود .اما تنها تفاوتی که دارد این است. که در آن به جای استفادع از هولدرهای دستی از دستگاه های فوق پیشرفته استفاده میشود. که این دستگاه ها با دقت عمل و همچنین سرعت بالاتری کار میکند و علاوه بر این موضوع امکان آسیب به فولیکول مو و همچنین پیاز مو صفر میباشد

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره در واتساپ و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو برای زنان

[uwac_agent id=”فاطمه_یوسفی_1″]

[uwac_agent id=”دلارام_آقایی_2″]

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.