کاشت مو به روش سلول های بنیادی

کاشت مو به روش سلول های بنیادی :

کاشت مو به روش سلول های بنیادی براحتی می‌تواند مشکل زیبایی افرادی که دچار طاسی سر و یا ریزش مو شده اند را حل کند. همانطور که می دانید کاشت‌مو به  عنوان یکی از مهمترین عوامل زیبایی انسان ها  محسوب می باشد.

یکی از بزرگترین مشکلات افراد در دوره نوجوانی به جوانی ریزش مو می باشد همانطور که می‌دانید افرادی که موهای خود را در سنین کم از دست می‌دهند هم از جذابیت کمتری نسبت به افراد هم سن و سال خود برخوردار می شوند و هم باعث می شود که سن آنها نسبت به دیگر افراد هم سن و سال خود را بالاتر نشان داده شود و با ریزش مو ممکن است، اعتماد به نفس بسیار زیادی از افراد جامعه تا حد زیادی کاهش  یابد.

با توجه به اینکه در زمینه کاشت مو روش های بسیار زیادی وجود دارد یکی از بهترین روش ها در زمینه کاشت مو، کاشت مو به روش سلول های  بنیادی می باشد.
با توجه به اینکه روش‌های بسیار مختلفی در زمینه ی کاشت مو وجود دارد اما ممکن است هر کدام از این روشها برای عده‌ای از افراد مناسب و برای برخی از افراد نامناسب باشند پزشکان متخصص و با تجربه بهترین افرادی بوده‌اند که می‌توانند تشخیص بدهند برای رفع مشکل ریزش مو و همچنین کاشت مو از چه روشی استفاده کنید.

کاشت مو به عنوان یکی از قاطع ترین روشها و مطمئن ترین راه برای درمان ریزش مو و طاسی سر می باشد و معمولاً در این روش در محلی از سرکه موهای آن ریخته شده باشد عمل کاشت انجام می‌گیرد و این موضوع باعث می‌شود تا اثر بخشی آن بسیار مناسب باشد اما روشهای کاشت مو نیز بسیار مختلف می باشد.

با توجه به اینکه استفاده کردن از سلول های بنیادی در کاشت مو میشود با بسیاری از مشکلات افرادی که پیوند مو را برای درمان انتخاب نموده اند و  بانک موی مناسبی ندارند برطرف شود از این رو کاشت مو به روش سلولهای بنیادی به عنوان بهترین روش کاشت محسوب خواهد شد.

قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

کاشت مو به ر این روش چگونه می باشد؟

همانطور که می‌دانید در روش کاشت مو به روش سلولهای بنیادی تنها یک قسمت از سلول های ریشه مو به جای کل تار مو می توان چندین موی جدید را ایجاد کرد. این کار در رشد موهای جدید در هر دو ناحیه سر یعنی موهای دهنده و موهای گیرنده نتیجه می دهد. در روش کاشت مو به روش سلولهای بنیادی یا همان کاشت سلول ریشه مو، به طور هوشمندانه از سلول های ریشه مو استفاده می‌شود که با یک وسیله پزشکی مجهز با هم جفت می شود و به همین ترتیب باعث می‌شود که گرافت های کاشته شده تضمین باشد و باعث رشد بیشتر سلول های ریشه های شود.
همین دو عامل است که کاشت مو به روش سلولهای بنیادی را از دیگر روشهای کاشت متمایز ساخته و پزشک می‌تواند با استفاده از گرافت های کوچکتر در این روش یک خط موی طبیعی ایجاد کند.

کاشت مو به روش سلولهای بنیادی چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکه یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد با کاشت مو با آن مواجه شوند درد شدید ناشی از آن باشد، شما هنگامی که کاشت مو به روش سلول های بنیادی را انتخاب می کنید با استفاده از بی‌حسی موضعی بر روی پوست سر   هیچ گونه درد و عوارض های هنگام اجرای عمل کاشت مو به روش سلولهای بنیادی نخواهید داشت و همچنین پس از عمل نیز هیچ گونه احساس درد مشاهده نخواهد شد. از آنجایی که یکی از طبیعی ترین روشهای کاشت مو استفاده از سلول‌های بنیادی می‌باشد .

موهایی که با استفاده از این روش کاشته می‌شود کاملاً طبیعی و رشد خوبی را خواهند داشت و افراد که می‌خواهند پس از کاشت مو هیچ گونه تفاوتی بین موهای کاشته شده و موهای طبیعی خود را نداشته باشند روش سلولهای بنیادی را انتخاب می نمایند. از آنجایی که در روش سلولهای بنیادی هیچگونه زخم و برشی در پوست سر ایجاد نمی‌شود و در نتیجه در این روش هیچ گونه خط و اثری پس از درمان بر روی پوست سر باقی نمی ماند و با توجه به اینکه یکی از دغدغه های ذهنی بسیاری از افراد برای کاشت مو طولانی شدن دوره درمان وی میباشد.

این موضوع باعث می‌شود تا آنها نتوانند به موقع در انجام کارهای روزمره خود حضور داشته باشد برای اینکه بتوانند در مدت زمان بسیار کوتاهی پس از عمل کاشت مو بهبودی کامل خود را دست یابند از روش‌ سلول های بنیادی استفاده می‌کنند، زیرا کمتر از یک هفته می‌توان به انجام کارهای مختلف خود پرداخته و هیچگونه مشکلی نیز برای آنها به وجود نمی‌آید.

 

قیمت کاشت مو به روش سلولهای بنیادی چگونه میباشد؟

با توجه به اینکه امروزه مراکز بسیار زیادی در زمینه زیبایی و کاشت مو در سراسر دنیا و ایران وجود دارد، بنابراین با توجه به اینکه شما کدام یک از کلینیک ها یا پزشک متخصص را در زمینه انجام عمل کاشت موی خود انتخاب نمایید، هزینه مربوط به آن فرق می‌کند اما علاوه بر انتخاب مرکز درمانی یا کلینیک مناسب و همچنین پزشکی متخصص عوامل دیگری هستند.
که در زمینه قیمت کاشت مو موثر می باشد با توجه به اینکه پیوند مو با روش های مختلف بر اساس سطح پیچیدگی به تجهیزات مورد نیاز آن تعیین می‌شود طبیعی است که روشهای پیشرفته قیمت بالاتری نسبت به روش های پیشین را داشته باشد بنابراین قیمت کاشت طبیعی مو به روش سلولهای بنیادی نیز از این قاعده پیروی میکند.

آخرین پیشرفت های کاشت مو در ایران چیست؟

با توجه به اینکه امروزه کاشت مو به روش سلولهای بنیادی بسیار موثر بوده و تحقیقات بسیاری در زمینه سلول های بنیادین برای پیوند طبیعی مو نیز همچنان در حال بررسی می باشد و بنابراین ممکن است این تحقیقات مورد استفاده مراکز نامعتبر و افراد سودجو قراربگیرد.

به طور کلی در پایان می توان گفت با توجه به اینکه بخش مهمی از زیبایی چهره انسان ها به موی سر آنها بستگی دارد و امروزه کاشت طبیعی مو روشی است که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است، بنابراین کاشت مو به روش سلولهای بنیادی بهترین روش برای داشتن موهای طبیعی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *