کاشت مو به روش FIT

کاشت طبیعی مو بدون نیاز به جراحی با روش FIT

کاشت طبیعی مو بدون نیاز به جراحی با روش FIT

کاشت مو به روش FIT یکی از بهترین روش های کاشت مو در تهران میباشد که به دلیل مزایای زیادی که دارد توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب نموده است.

باید به این نکته توجه داشته باشید که امروزه با توجه به پیشرفت صنعت زیبایی و مد و همچنین مطابق تحقیقات به دست آمده، باید گفت که مو به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی محسوب میشود که در صورت عدم توجه به آن دچار مشکلات زیادی شده و در نهایت موجب کاهش زیبایی و جذابیت شما میشود.

مطابق امارهای به دست امده متاسفانه تعداد زیادی از افراد به مرور زمان دچار ریزش مو میشوند و این ریزش مو دارای دلایل متعددی از قبیل تغذیه نامناسب عدم خواب کافی سرطان مشکلات هورمونی و ارث

به طور کلی باید گفت بیشتر متقاضیانی که خواهان کاشت مو میباشند علت ریزش مو آنها ارثی میباشد به طور کلی باید گفت که این افراد دیگر نباید نگران باشند. چرا که با کاشت مو به روش ذکر شده میتوانند به راحتی این مشکل را حل نمایند.

مزایای کاشت مو به روش FIT :

مزایای این روش از کاشت مو بدون جراحی سبب تمایز این روش از سایر روش ها شده که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود:
کاشت به صورت طبیعی انجام میشود.
خط رویش مصنوعی نمیباشد.

 • بدون درد و خونریزی
 • بدون نیاز به بیهوشی کامل
 • بدون نیاز به مراقبت های سخت و طاقت فرسا بعد از عمل
 • عدم استفاده از مواد مضر و شیمیایی
 • نتیجه مفید در بازه زمانی کوتاه
 • مدت زمان عمل طولانی نمیباشد
 • بدون ایجاد عفونت پس از عمل
 • جای زخم و خراش باقی نمیماند

 

حال پس از ذکر مزایای این روش بهتر است به این نکته اشاره شود که این روش تنها این مزیت ها را نداشته و سایر مزایای دیگری چون قیمت مناسب میباشد.

حال پس از آشنایی با مزایای این روش ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود:

چگونه میتوان کاشت مو به روشFITانجام داد؟

قبل از انجام این عمل زیبایی نیز همانند سایر عمل ها لازم است که یک سری آزمایشات انجام شود و پزشک متخصص شما با دقت کامل مورد بررسی قرار دهد. تا اگر مشکلی وجود داشت ابتدا آن مشکل را حل نموده و سپس عمل کاشت را انجام دهند. لذا باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که مهارت پزشک شما و همچنین علم او در این عمل دارای اهمیت بسزایی میباشد.پس از اینکه پزشک شما وضعیت بدنی شما را مورد بررسی قرار داد شما برای عمل اماده میشوید.

اولین مرحله برداشت میباشد که در ادامه به شرح و توضیح مفصل آن خواهیم پرداخت:
در این مرحله ابتدا یک برش نواری شکل در پشت سر و به طول دو گوش ایجاد میکنند.در رابطه با این برش باید گفت که نه تنها عمیق نیست بلکه باریک نیز میباشد به طوریکه بعد از مدتی از عمل و به مرور زمان کاملا محو میشود.

مرحله برداشت در این روش با دست انجام میشود لذا حاذق بودن و دقت عمل پزشک شما تا حد زیادی مطرح میباشد به طوریکه اگر به درستی انجام نشود به فولیکول و پیاز مو آسیب جدی وارد خواهد شد.

نکته مهم در کاشت مو:

نکته ای که در رابطه با این روش قابل توجه میباشد این است که در این روش در مرحله  برداشت باید گفت که به این صورت عمل میشود که برداشت فولیکول‌های مو به صورت گروهی و دانه‌ای از پشت سر شخص میباشد . و همانطور که قبلا اشاره نمودیم این کار با هولدرهای دستی انجام میشود و باید افزود که پوئن مثبت این کار این میباشد که این روش نیازی به جراحی ندارد.
مرحله دوم آماده سازی میباشد:

در این مرحله تیم درمانی که قاعدتا یک تیم ماهر و کارکشته میباشند فولیکول‌های استخراج شده را در زیر میکروسکوپ قرار داده و آن را برای کاشت آماده می‌کنند

پس از انجام دو  مرحله فوق الذکر  نوبت به مرحله کاشت میرسد:
در این مرحله موهای برداشته شده را در منطقه ای که نیاز است را کاشت میکنند.
ممکن است وقتی بخواهید مرحله برداشت و یا کاشت را پشت سر بگذارید دائما نگران این باشید که حفره هایی که برای آن ایجاد میشود بزرگ باشند.

در پاسخ به این فکر شما باید گفت که این امر طبیعی میباشد که نگران باشید اما ما به شما اطمینان خاطر میدهیم که حفره های ایحاد شده بسیار کوچک میباشد به طوریکه میتوان گفت در حد یک میلی متر میباشد.

حال پس از اینکه با چگونگی انجام این کاشت و همچنین مزایای بیشمار آن آشنا شدید ممکن است این سوال مهم برایتان پیش آید که آیا همه نوع مویی میتوانند این نوع کاشت را انجام دهند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بله.برخلاف سایر روش ها که به نسبت ضخامت و نازکی مو انجام میشود باید گفت که کاشت مو به روش FIT برای همه موها انجام شده و محدودیتی از این حیث وجود ندارد.

آیا کاشت مو به روشFIT عوارض دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که هر عمل زیبایی همانطور که مزایا دارد معایبی نیز به همراه دارد لذا این عمل هم نیز از این قاعده مستثنا نیست اما باید گفت که کاشت مو با این روش عوارض چندانی نداشته و برخی عوارض های جزئی نیز با مرور زمان حل خواهد شد.

در سایر روش ها میتوان عوارض کاشت مو مانند ایجاد گوشت اضافه،درد،عفونت و….مشاهده نمود در حالیکه این قبیل عوارض در روش اشاره شده در حد صفر میباشد.

آیا در این روش صرفا از موی سر استفاده میشود؟
خوشبختانه با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی امکان برداشت مو از سایر اعضا بدن از قبیل مو سینه،سبیل،ریش و….. در این روش وجود دارد در حالیکه در سایر روش ها امکان انجام چنین کاری وجود ندارد.

نتایج کاشت مو به این روش به چه صورت میباشد؟
نتایج حاصله از این عمل مطلوب بوده و مطابق امارهای بدست اماده تمامی اشخاصی که انجام داده اند از نتایج راضی بوده اند.

به طور کلی باید گفت که:
زمانی که فولیکول‌ها در پوست سر قرار می‌گیرند و به درستی کاشته میشوند این فولیکول ها وارد یکی از مراحل رشد مو به نام فاز کاتاژن یعنی فاز موقت می‌شوند.(یک تا سه ماه طول میکشد)
پس از طی مرحله اول وارد مرحله دوم که تلوژن(ریزش یا استراحت)میباشد میشوند:

در این مرحله موهای قدیمی می‌ریزند تا جای برای رشد موی جدید باز شود لذا ریزش موها بعد از کاشت مو کاملاً طبیعی و بخشی از فرآیند رشد مو میباشد.
در مرحله آخر که به آن فاز آناژن(رشد)میگویند.مو کاشته شده شروع به رشد میکند.
با توجه به مطالب بیان شده باید گفت که این روش مناسب ترین روش کاشت مو به روش FIT میباشد

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره در واتساپ و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو به روش FIT

[uwac_agent id=”فاطمه_یوسفی_1″]

[uwac_agent id=”دلارام_آقایی_2″]

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.