کاشت مو به روش SUT

کاشت مو با روش های نوین

کاشت مو با روش های نوین

کاشت مو به روش SUT یکی از پیشرفته ترین متدهایی میباشد که امروزه پزشکان با آن کاشت مو در تهران را انجام میدهند.در این متد تز تکنیک های خاصی استفاده میشود که سبب میشود از سایر روش های کاشت مو متمایز باشد که در ادامه راجع به تمایز آنان صحبت خواهیم نمود.

یکی از عمده ترین دلایل تمایز این روش نسبت به سایر روش ها مزایای بیشماری میباشد که دارا میباشد و سبب خاص بودن و منحصر به فرد بودن این روش شده است.از مهمترین مزایای این روش میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

مزایای کاشت مو به روش SUT

این روش بدون جراحی انجام میشود فلذا نیاز به بیهوشی های طولانی مدت ندارد.
این متد بدون درد و خونریزی میباشد
هیچ گونه جای زخمی از آن باقی نخواهد ماند چه در قسمت برداشت و چه در قسمت کاشت.
از بین رفتن فولیکول ها در این روش صفر میباشد چرا که در این روش به اندازه کافی دقت عمل رعایت میشود و آسیب های این چنین وارد نخواهد شد.
از دیگر مزایای این روش میتوان به تراکم بالای این روش نسبت به روش های دیگر من جملهfitوfutاشاره نمود که این تراکم سه برابر میباشد.

 

یکی از مهمترین مزایای این روش طبیعی بودن این عمل میباشد چرا که پس از عمل خط رویش به صورت کاملا طبیعی عمل میکند.
تهاجم در این متد نسبت به سایر متدها کمتر میباشد به طوریکه میتوان گفت دارای کمترین تهاجم میباشد.

دوره نقاهت در این روش نسبت به سایر روش ها کوتاهتر است.
از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر میباشد

حال پس از ذکر مزایای این روش کاشت مو بدون جراحی ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که آیا همه افراد میتوانند این مدل کاشت را انجام دهند؟

به طور کلی باید گفت که روش کاشت مو برای همه افراد یکسان نیست و هرشخص با توجه به نوع مو و همچنین نوع ریزش متد به کار برده برای او متفاوت خواهد بود.اما کاشت مو به روش SUTبرای افراد زیر مناسب میباشد:

آلوپسی یکی از رایجترین مشکلات بخصوص در مردان میباشد به زبان ساده تر بخواهیم بگوییم آلوپسی همان طاسب میباشد که این طاسی دلایل متعددی دارد که عبارتند از:
طاسی آندروژنیک در مردان/طاسی بعد از ضربه
طاسی بعد از سوختگی/طاسی بعد از شیمی درمانی/طاسی ایجاد شده بعد از التهاب و آسیب های پوستی

علاوه بر موارد بیان شده ممکن است به دلایل دیگری افراد تمایل زیادی به کاشت مو به این روش داشته و یا به عبارت دیگر این روش نسبت به روش های سنتی مناسبتر میباشد که این نقایص عبارتند از:

نقائص مو در نواحی ابرو، مژه،سبیل و ریش
نقائص مو در نواحی تناسلی
تجدید موهای سینه.

حال پس از آشنایی با مزایای کاشت مو به روشSUT و همچنین این مورد که چه افرادی باید این روش را انجام دهند بهتر است به این مسئله بپردازیم که این متد به چه صورت انجام میشود؟

دلیل اینکه این روش را پیشرفته ترین روش نسبت به سایر روش ها میدانند این است که در این روش بر خلاف سایر روش ها از دستگاه های فوق العاده پیشرفته برای برداشت استفاده میشود و در نهایت امکان آسیب پذیری به پیاز و فولیکول مو به صفر میرسد و این وجه تمایز این روش نسبت به روش های سنتیfitوfutمیباشد چرا که در این دو روش با هولدرهای دستی این مرحله حساس را انجام میدهند.

برداشت از کدام قسمت انجام میشود؟

در قسمت پشت سر حد فاصل گوش راست و چپ برشی کوچک و باریک به اندازه یک نوار زده شده و موهای آن قسمت برداشته میشود.
البته نکته ای که لازم است به آن اشاره شود این این است که برداشت مو محدودیت نداشته و حتی از سایر قسمت ها نظیر سبیل،ریش،سینه و….میتوان برداشت را انجام داد.

پس از مرحله برداشت در قسمتی که به کاشت نیاز دارد مو برداشت شده کاشت میشود.

چرا کاشت به روش SUT 

نکته ای ‌که جالب توجه میباشد این است که اگر شخصی به وسیله سایر متدها کاشت مو انجام داده و متاسفانه نتیجه مطلوب را نگرفته است لذا میتواند با استفاده از متدSUTمجددا کاشت مو را به بهترین شکل ممکن انجام داده و در کوتاهترین زمان نتایج مطلوب آن را خواهد دید.

آیا در رابطه با کاشت مو محدودیت سنی وجود دارد؟
نکته ای که در ابتدا سخن برای پاسخ به این سوال باید به آن اشاره شود این است که مو افراد به دلایل متعددی از قبیل استرس تغذیه نامناسب بی خوابی مشکلات هورمونی و ارث بریز.

اما نکته ای که باید به آن توجه شود این است که این مو تا سن ۲۵سالگی میریزد و از این سن به بعد دیگر ریزش متوقف میشود.لذا بهتر است افراد تا سن ۲۵سالگی عمل کاشت مو را انجام ندهند و بعد از آن تا هر سنی که بخواهند میتوانند این عمل زیبایی را انجام بدهند.

به طور کلی باید دقت داشته باشید که قبل از انجام این عمل زیبایی آزمایش های لازم را انجام داده و همچنین از مصرف دخانیات و الکل خودداری نمایید.  تا نتایج بهتری برایتان داشته باشد همچنین باید توجه داشته باشید که پس از عمل پانسمانی انجام نمیشود لذا بهتر است کلاهی روی سرتان بگذارید همچنین بهتر است از کمپرس یخ استفاده شود تا تورم پس از عمل به حداقل ممکن برسد.

رشد و ریزش مو بعد از کاشت به روش SUT به چه صورت میباشد؟

کاشت مو به روشSUT یکی از بهترین روش هایی میباشد که مطابق مطالعات انجام شده بالاترین نتایج را بدون عوارض کاشت مو نسبت به سایر روش ها از آن خود کرده است.

نکته ای که لازم است به آن توجه کنید اگر در هفته های اول متوجه ریزش شدید نگران نباشید چرا که این یک امر طبیعی میباشد و بعد از مدتی حل خواهد شد به طور کلی باید گفت موهای کاشته شده به این روش اصولی و دقیق تا ۳ ماه رشد می کنند و بعد دچار ریزش می شوند.

دلیل این ریزش پساز جراحی چیست؟
این ریزش تاثیر شوک جراحی میباشد که فولیکول مو پس از آن برای ۱۰ تا ۱۴ هفته وارد فاز استراحت خود می شود و در مرحله بعد مو شروع به رشد منظم خود می کند و رفته رفته بزرگ و بزرگتر خواهد شد و در نهایت پس از یکسال به رشد کامل خود خواهد رسید و از آن پس دیگر ریزشی اتفاق نخواهد افتاد.
با توجه به مطالب بیان شده کاشت مو به روشSUT از معتبرترین و بهترین متدهای کاشت مو بوده که طرفداران زیادی به دلیل مزایای آن به آن جذب شده اند.

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره در واتساپ و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله کاشت مو به روش SUT

[uwac_agent id=”فاطمه_یوسفی_1″]

[uwac_agent id=”دلارام_آقایی_2″]

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.