شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

کاشت مو تهران

 • خانه
 • -
 • کاشت مو
 • -
 • کاشت مو تهران
 کاشت مو تهران

کاشت مو تهران:

کاشت مو تهران یکی از مواردی میباشد . که امروزه تعداد زیادی را کنجکاو نموده است چرا که یک عمل فوق العاده پیشرفته و نوین بوده و همچنین دارای مزایای بسیار زیادی میباشد.

شاید بهتر است  ابتدا به این موضوع اشاره کنیم که ریزش مو امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد زیادی به حساب میاید . چرا که  مو تاثیر زیادی بر جذابیت و زیبایی افراد دارد به طوریکه میتوان گفت عدم وجود این فاکتور در شخص موجب نقص بوده و برای زیباتر شدن باید آن را حل نمود‌.

افراد به ویژه بانوان نسبت به این مسئله حساستر بوده و به آن اهمیت بیشتری میدهند. به طور کلی باید گفت که ریزش مو دلایل متعددی دارد و از یک فرد به فرد دیگر متفاوت میباشد. اما مطالعات انجام شده نشان میدهد که درصد ریزش مو به دلیل ارثی نسبت به سایر دلیل ها بالاتر میباشد .

و این امر در خانم ها و آقایان وجود دارد اما در آقایان این دلیل مشهود تر میباشد. از دیگر دلایل ریزش مو استرس کم خوابی تغذیه نامناسب مشکلات هورمونی مثل تیروئید و…..میباشد. افرادی که به دلایل گفته شده دچار ریزش میشوند نباید دیگر نگران باشند. زیرا با پیشرفت هرچه بیشتر علم و تکنولوژی روش هایی ابداع شده است که میتوان این مشکلات را حل نمود .

یکی از بهترین روش ها کاشت مو میباشد. دلیل اینکه کاشت مو تهران بهترین روش برای رفع ریزش مو و همچنین زیباتر شدن موها میباشد این است که دارای مزایای زیادی میباشد که به شرح زیر است:

 

در وهله اول باید گفت که کاشت مو به روش های متعددی انجام میشود .که هرکدام مزایای منحصر به فرد خود را دارند اما در ابتدا به مزایای کلی و مشترک اشاره خواهیم نمود و سپس با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار خواهیم داد:

کاشت مو یک روش ارگانیک و طبیعی میباشد و از مصنوعی بودن دور میباشد. در بازه زمانی کوتاهی نتایج قابل چشم گیری به همراه خواهد داشت.

 

 • بدون درد و خونریزی
 • بدون نیاز به مراقبت های خاص و سخت.
 • بدون نیاز به بیهوشی های مضر
 • عدم استفاده از مواد شیمیای و آسیب زا

کاشت مو تهران

حال پس از ذکر مزایای کاشت مو بهتر است به انواع و اقسام روش های کاشت مو در تهران بپردازیم:

همانطور که قبلا بیان شد کاشت مو در تهران تنها به یک روش انجام نمیشود و دارای متدهای متفاوتی بوده که هر متد نسبت به متد دیگر بهتر و پیشرفته تر میباشد که در ادامه راجع به آن صحبت خواهیم نمود.

 

کاشت مو به روش FUT :

اولین روشی که قصد داریم مورد بررسی قرار دهیم روش FUTمیباشد:

این روش یکی از قدیمی ترین و البته بهترین روش هایی میباشد که در تمام دنیا و همچنین در تهران مورد استفاده قرار میگیرد.

در این روش یک نوار در پشت سر ایجاد کرده و مو از آن قسمت برداشته میشود و این کار به روش دستی انجام میشود.

دلیل محبوبیت این روش با وجود قدیمی بودن آن این است که در هنگان برداشت کیفیت فولیکول مو نسبتا بهتر از روش های دیگر است و علاوه بر آن باید گفت که  سرعت کاشت مو در این روش به مراتب بیشتر از روش های دیگر می باشد. علاوه بر مزایای بیان شده راجع به این روش باید گفت که دارای قیمت مناسبی بوده و همچنین برای اشخاصی که در قسمت پشت سر بانک موی خوبی دارند مناسب میباشد.

 

کاشت مو به روش FIT:

از دیگر موارد کاشت مو روش FITمیباشد که نسبت به روش قبلی مدرن تر میباشد.به طور کلی باید گفت این روش برای افرادی که در جلو سر دچار ریزش میباشد مناسب بوده و همچنین این روش نیز مانند روش قبل با ایجاد یک برش در پشت سر مو برداشته میشود.به طور کلی میتوان گفت مزایای این روش که سبب تمایز آن از روش قبلی شده است به شرح زیر است:

 • درد و خونریزی ندارد.
 • نیاز به بیهوشی نیست.
 • اگر شخص دارای بانک مو متوسط نیز باشد هم این روش مناسب میباشد.
 • جای زخم باقی نمیماند
 • نیاز به پانسمان ندارد.

 

کاشت مو به روش BHT:

این روش برای آن دسته از افرادی که به طور کلی مویی در قسمت سر ندارند مناسب میباشد ب.ه طوری که پزشک موی مورد نیاز را از قسمت سینه سبیل ریش دست پا کمر و…..برداشت میکند و عملیات کاشت را انجام میدهد. نکته ای که لازم است در مورد کاشت مو تهران به آن اشاره شود این است که این روش زیر مجموعه روش FUT است و به عبارتی در آن مو ها به صورت نوارهایی باریک از پوست جدا می شود.

 

روش کاشت ترکیبی:

در این روش قصد پزشک پر پشت کردن موی سر بیمار میباشد لذا پزشک با استفاده از سه روش فوق الذکر نهایت محاسن هریک از روش های فوق را به کار برده تا نتیجه نهایی فوق العاده ای به بار بیاید.

کاشت مو به روش ترکیبی به چه صورت عمل میکند؟

پزشک ابتدا نوار باریکی در پشت سر بیمارایجاد میکند سپس در قسمت های اصلی که کم پشت بوده و نیاز به کاشت دارد پیوند میزند سپس برای طبیعی تر شدن و همچنین پر پشت شدن قسمت کاشته شده به صورت نقطه به نقطه موهای

 

کاشت مو به روش SUT :

کاشت مو در تهران به روش دیگری به نام SUTانجام میشود:

در این روش از برداشتن نوار باریک خبری نیست و فولیکول مو به صورت نقطه به مقطه از سر جدا می شوداما یک تفاوت کلیدی در اینجا وجود دارد و این است که برای این کار از دست کمک گرفته نمی شود و همه وظایف به عهده دستگاه می باشد و نسبت به روش هایی چونFUTکه از دست استفاده میشود دارای دقت عمل بالاتری میباشد و در نهایت نتایج مطلوب تری به بار خواهد اورد.در این روش از آنجایی که از دستگاه استفاده میشود به پیاز و همچنین فولیکول مو آسیبی وارد نخواهد شد.

 

کاشت مو به روشMICRO FIT:

این روش همانطور که از نامش مشخص است زیز مجموعه روشFITبوده با این تفاوت که این روش پیشرفته تر بوده و دارای مزایای بسیاری نسبت به روش های دیگر میباشد از مهم ترین مزیت این روش استفاده از دستگاه به جای دست میباشد که در نهایت کار برداشت و کاشت با دقت بالاتری انجام خواهد شد.

 

در پایان به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت امروزه تمامی این روش ها استفاده میشود اما بسته به اینکه شخص دارای چه نوع ریزش مو و همچنین چه مدل مویی باشد متفاوت خواهد بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *