چرا کاشت مو در ایران افزایش است؟

کاشت مو با روش های نوین

کاشت مو با روش های نوین

ایرانی هایی که برای کاشت مو به کلینیک های مختلف مراجعه می کنند، باید در انتخاب مرکز کاشت مو دقت کنند. مردان و زنان اهل ایران در سال 2022 میل بسیار زیادی به سمت کاشت مو دارند و روزانه چند صد عمل کاشت مو در ایران انجام می شود. علاوه بر این که هزینه های سال 1401 در ایران افزایش پیدا کرده است، توصیه می کنیم تا برای افزایش کیفیت و نتیجه، به پزشک معتبر همانند پزشکان کلینیک ترانسپلنت مراجعه کنید.

کاشت مو در ایران یکی از رایجترین عمل های زیبایی میباشد که امروزه افراد زیادی را به خود جذب نموده است و به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد اکثر افراد تمایل به انجام آن در بهترین مرکز کاشت مو دارند.به طور کلی باید گفت داشتن موهای زیبا و سالم در زیبایی اشخاص تاثیر بسزایی دارد و این زیبایی بخصوص در بانوان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

متاسفانه امروزه دلایل عدیده ای برای ریزش مو وجود دارد که موی افراد به مرور زمان ریخته و از زیبایی آن ها کاسته است . اما باید گفت این افراد راه های زیادی را برای جبران این ریزش امتحان نموده اند از روش های سنتی و خانگی گرفته تا داروهای شیمیایی اما متاسفانه نه تنها نتیجه ای نگرفتند . بلکه بدتر این ریزش مو تشدید شده است.

چرا کاشت مو در ایران

نکته ای که حائز اهمیت است این میباشد که امروزه علم و فناوری دائما در حال پیشرفت روز افزون میباشد لذا این افراد نباید نگران باشند چرا که با ابداع و کشف روش های نوین به راحتی این مشکلات قابل حل میباشد. به همین دلیل کاشت مو بدون جراحی در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

ابتدا امر بهتر است به این موضوع اشاره کنیم که اصلا چرا افراد دچار ریزش مو میشوند؟

امروزه و در دنیایی که صنایع شیمیایی زیاد شده است ریزش مو یکی از معضلاتی میباشد که بیشتر مردم با آن روبرو هستند. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که روزانه ریزش بین ۵۰تا۱۰۰تار مو یک امر طبیعی بوده و ریزش مو تلقی نمیشود . پس اگر مقدار ریزش مو از این مقدار بیان شده بیشتر شد یک امر غیر طبیعی بوده و باید پیگیری شود.به طور کلی د

لایل ریزش مو افراد به شرح زیر است:

 • استرس
 • مشکلات تیروئیدی و هورمونی
 • کاهش وزن ناگهانی و رژیم غیر اصولی
 • استفاده مداوم از برخی از داروهای شیمیایی
 • عدم مراقبت درست از مو نظیر کشیدن بیش از حد استفاده از سشوار و……

کاشت مو در ایران

 

ادامه مطلب  کاشت ابرو LHE

تمامی موار  بیان شده از شایع ترین دلایل ریزش مو بوده و باید گفت که این امر محصور به این موارد نبوده و موارد ذکر شده صرفا جنبه تمثیلی دارد .

چرا که علت های دیگر نیز وجود دارد برای مثال بسیاری از افراد به دلیل ارثی دچار ریزش مو میشوند با خیلی از افراد بخصوص بانوان به دلیل کمبود آهن مو سرشان میریزد.

 

حال که با دلایل ریزش مو آشنا شدید ممکن است این سوال برایتان مطرح شود چگونه میتوان ایت مشکل را حل نمود و زیبایی را به فرد بازگرداند؟

 

کاشت مو در ایران یکی از بهترین گزینه های پیش روی این افراد میباشد چرا که با اینکار ظاهر مو ها طبیعی بوده و مهمتر آنکه به پوست سر آسیبی وارد نمیشود زیرا همه چیز در آن طبیعی میباشد.

از گذشته های دور تا کنون کاشت مو انجام میشده است . اما با این تفاوت که در گذشته کاشت مو به وسیله عمل های سنگین و  نامنظم و همچنین بدون کیفیت انجام میشده که در عین حال دارای مدت زمان طولانی بوده و بدتر از همه اینها دارای  عوارض زیاد و هزینه های گزاف بوده است.  و در نهایت پس از عمل آسیب های جبران ناپذیری وارد میشده است.

اما باید گفت که این روند ادامه نداشته و خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی این قبیل مشکلات حل شده و عمل کاشت مو به بهترین شکل ممکن و با کمترین عارضه انجام میشود.

بهترین روش کاشت مو در ایران

به طور کلی باید گفت که کاشت مو در ایران به  روش های متعددی انجام میشود و محدود به یک روش نبوده لذا در ادامه روش های متعدد کاشت مو در ایران را برای شما ارائه خواهیم داد و همچنین بهترین روش نسبت به سایر روش ها را بیان خواهیم نمود.

اولین روش به شرح زیر است:

روش fut:

در این روش یک فلپ یا نوار از پشت سر برداشته میشود و حد فاصل آن از گوش راست تا گوش چپ میباشد.در این قسمت برش زده موهای لازم جداسازی و برداشته شده و سپس کاشت میشود.

همانطور که هر عمل زیبایی عوارض متعددی دارد کاشت مو نیز مستثنا نبوده و دارای عوارض کاشت مو میباشد برای مثال در مدل futعوارضی چون بیهوشی جای زخم و…..وجود دارد اما نکته ای که قابل توجه میباشد این است که جای زخم به مرور زمان از بین خواهد رفت.

روش fit:

در روش دوم کاملا متفاوت از روش قبل انجام میشود در این روش که اصطلاحا به ان کاشت مو به روش FIT میگویند برش و برداشت فلپ وجود ندارد منتها از عوارض بسیار بالایی مثل درد، خونریزی شدید، ، حالت مصنوعی برخوردار است و همچنین دوران نقاهت آن طولانی مدت بوده و لذا افراد کمی تمایل به این روش دارند.

روش but:

سومین روشی که برای کاشت مو در ایران  مورد استفاده قرار میگیرد و نسبت به روشfitمناسبتر بوده و همچنین توجه پزشکان و افراد بیشتری را به خود جلب نموده است کاشت مو به روش BHTمیباشد که باید گفت در این متد کاشت مو به جای برداشت مو از پشت سر و فلپ مو(مانند روش اول) از موهای سایر نواحی بدن مانند کمر، سینه، ران ها و هر جای دیگر که مو قابلیت برداشت را داشته باشد برداشت و در محل مورد نظر کاشت میشود.

در این روش نیز مانند روش اول عارضه خاصی برای آن ارائه نشده است و اگر عارضه ای وجود داشته باشد در کوتاهترین زمان ممکن و با مرور زمان این مشکل حل میشود مثل جای زخم.

روش sut :

کاشت مو در تهران امروزه با متدهای پیشرفته انجام میشود که یکی از معروفترین و به روز ترین این روش هاSUTمیباشد.این روش نسبت به سه روش فوق الذکر نیاز به بیهوشی نداشته و همچنین عارضه ای مانند جای زخم در آن وجود ندارد.در این روش برداشت مو از طریق دستگاه انجام شده و کاشت آن از طریق دستی انجام میشود.

به طور کلی مزایای این روش که سبب تمایز آن از سایر روش ها شده است به شرح زیر است:

 • این روش به بیهوشی نیاز ندارد.
 • جای زخم باقی نمیماند
 • در کوتاهترین زمان ممکن و در کمترین جلسات انجام میشود.
 • این روش ترکیبی از روش دستی و دستگاه بوده لذا نتایج بهتری به همراه خواهد داشت.

قیمت کاشت مو در ایران :

به طور کلی باید گفت که این کار به شرایط متعددی بستگی دارد برای مثال پزشک شما و همچنین مهارت او در قیمت نهایی تاثیر دارد علاوه بر مهارت تیم پزشکی یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده هزینه کاشت مو تعداد گرفت های پیوند زده شده در سطح سر میباشد.از دیگر عوامل موثر در قیمت کلینیک شما میباشد.

به طور کلی باید گفت که امروزه کاشت مو در ایران با توجه به متدهای پبشرفته به راحتی قابل اعمال است.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله چرا کاشت مو در ایران افزایش است؟

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.