شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

بهترین مرکز کاشت ابرو تهران (سعادت آباد)

  • خانه
  • -
  • کاشت ابرو
  • -
  • بهترین مرکز کاشت ابرو تهران (سعادت آباد)
 بهترین مرکز کاشت ابرو تهران (سعادت آباد)

بهترین مرکز کاشت ابرو در سعادت آباد

مراحل کاشت ابرو چیست؟

نکات مهم در کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

عوارض کاشت ابرو چیست؟

ویدیو کاشت ابرو

 

[ps2id id=’بهترین-مرکز-کاشت-ابرو-سعادت-آباد’ target=”/]اگر به دنبال بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران هستید باید به شما مرکز کاشت مو کلینیک سعادت آباد را معرفی نماییم. این کلینیک بهترین مرکز کاشت ابرو در سعادت آباد می‌باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا هر آنچه دریاره کاشت ابرو باید بدانید را بخوانید.

دیده شدن زیبایی چشمان در گرو داشتن ابروان و مژههای زیباست؛ داشتن ابروان مرتب و پرپشت، زیبایی چهره شما را نمایانتر میکنند. ابرو به ساختار صورت تعادل میدهد و در زیبایی صورت تأثیر چشمگیری دارد. خانمها حساسیت زیادی به تناسب ابروها و پرپشت بدن آنها دارند و مراقبتهای زیادی از آنها به عمل میآورند. ریزش موی ابرو طبیعی است. موها در بدن یک چرخه طبیعی دارند و بعد از مدتی ریزش و رویش مجدد دارند؛ اما گاهی بر اثر مصرف دارو، مشکلات تیروئید، افزایش سن، اختلالات خود ایمنی، تغذیه نامناسب، بیماریهای پوستی، استرس، شیمیدرمانی و … ابروها میریزند. در بعضی مواقع با اصلاح برنامه تغذیهای و قطع کردن دارو، ابروها مجدد میرویند اما گاهی هم، رویش مجددی در کار نیست. به هم خوردن زیبایی ابرو خیلی از زنان را دچار افسردگی میکند. برای درمان آن، میتوان از کاشت ابروی طبیعی استفاده کرد.

کاشت ابرو
افرادی هم هستند که بدون هیچ بیماری خاصی ابروان کم پشتی دارند و به ابروان پرپشت دیگران غبطه میخورند این افراد نیز از متقاضیان کاشت ابرو هستند. به دلایل گفته شده کاشت ابروی طبیعی و یا پیوند و ترمیم ابرو امروزه متقاضیان زیادی بهخصوص در میان خانمها دارد.
پیشرفت علم پزشکی در این زمینه، ضمن معرفی روشهای نوین و مؤثر در کاشت ابرو همراه با کاهش عوارض به نتایج خوبی دست یافته است. کاشت ابرو حدود دو تا چهار ساعت طول میکشد اما مراحل آغازین آن طولانی است. پزشک علاوه بر داشتن تخصص باید هنرمند نیز باشد تا با طراحی مناسب، بتواند در زیبایی چهره تأثیرگذار باشد. قبل از شروع پیوند، پزشک و یا گروه پزشکی جراحی به طراحی ابرو بر اساس عواملی چون ویژگیهای ظاهری صورت، نوع چهره فرد و توجه به نظرات متقاضی میپردازند؛ آنها همچنین در طراحی، به عوامل دیگری مانند نوع قوس ابروها، ضخامت مناسب مو، فاصله بین ابروها و همچنین طول ابرو که جهت درمان در نظر گرفته میشوند، توجه میکنند.

کاشت ابرو۲
جراحی کاشت ابرو و مژه عمل پیچیده و چندان سختی نیست. پزشک در حین کاشت مو باید بر اساس طرحی که از قبل آماده کرده است موی پیوندی را در زاویه مناسبی قرار دهد؛ این زاویه مناسب همان شیوه رشد موی ابرو و خواب آن است تا ظاهر ابرو کاملاً طبیعی به نظر برسد. بعد از کاشت ابرو، موی کاشته شده بهصورت کاملاً طبیعی رشد میکند و شما میتوانید زیر ابرو بردارید، به ابروها شکل دهید و حتی آنها را کوتاه کنید. ابروهای کاشته شده هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی ندارند حتی کارهایی مانند جدا کردن، براق کردن و بندکشی ابروهای پیوند زدهشده بر روی فولیکول مو تأثیر خاصی ندارد.
امروزه، پرکاربردی روشهای کاشت مو FUT و FUE هستند که از روش واحد فولیکولی استفاده میکنند.

مراحل کاشت ابرو

در روش FUE، ابتدا ناحیه اهداکننده را که معمولاً در کاشت ابرو، پشت گوشهاست آماده میکنند. پزشک با احتیاط کامل هر دفعه یک فولیکول مو را از محل مورد نظر برداشته و در ابرو کشت میکند. در عمل FUE، نیازی به بیهوشی کامل نیست و از بیهوشی موضعی استفاده میشود. متقاضی در طول عمل بهراحتی میخوابد و هیچگونه دردی احساس نمیکند؛ در این نوع کاشت، بعد از جدا کردن مو، پزشک موها را به واحدهای فولیکولی جدا تقسیم میکند و هرگونه چربی و پوست اضافی را از فولیکول جدا میکند بعد فولیکول مو با سوزنهای مخصوص پیوند کاشت میشود تا میکرو گرافتهای بهدستآمده از ناحیه اهدا بهدرستی در ابرو ثابت بمانند.
کاشت ابرو شباهت زیادی به کاشت موی طبیعی دارد. در کاشت ابرو نیز از فولیکولهای دارای یک یا دو گرافت استفاده میشود. این فولیکولها را در سوراخهای ظریف کوچک که در ناحیه ابرو ایجاد میشود کاشته میشود. این سوراخها به حدی کوچک هستند که بعد از مرحله کاشت مشخص نخواهند بود. برای مشاهده مقاله نحوه کاشت ابرو کلیک کنید.

نکات مهم در کاشت ابرو

– همانطور که گفته شد طراحی اولین گام در کاشت ابروست. طرح بر اساس نظر متقاضی و زیر نظر مشاوره متخصص کاشت ابرو آماده میشود.
– برای برداشت مو در هر دو روش FUE و FUT، از پشت سر استفاده میشود اما انتخاب روش عمل بر اساس هدف بیمار از کاشت ابرو و مدلی که مدنظر دارد انتخاب میشود.
– توجه به مکان کاشت مو جهت تعیین زاویه مهم است. (مو بر اساس خواب ابرو کاشته میشود.)
– موهای پیوندی را زیر میکروسکوپ آماده میشوند. چربی چسبیده به فولیکول جدا میشود و سپس در محل موردنظر کاشته میشوند. همه این مراحل زیر نظر متخصص صورت میگیرد.
– روند کاشت مو تا به دست آمدن نتیجه موردنظر ادامه پیدا میکند. زمان انجام پروسه به تعداد موهای کاشته شده بستگی دارد اما معمولاً دو تا چهار ساعت طول میکشد.
– در محل کاشت مو، پوست نازک ایجادشده در اطراف مو و قرمزی حاصل از عمل دیده میشود. تقریباً پنج روز بعد از عمل این موارد شروع به از بین رفتن میکنند و رنگ پوست صورتی میشود که میتوان با آرایش آن را پنهان کرد.

– احتمال ایجاد خونمردگی و تورم در بعضی از بیماران وجود دارد در موارد نادری این خونمردگی و تورم تا سه روز ادامه مییابد.
– در روش FUT از بخیه استفاده میشود که جای بخیه بعد از مدتی از بین میرود اما جای زخم باقی میماند اما در روش FUE نیازی به بخیه نیست و هیچگونه جای زخمی هم باقی نمیماند.
– در طول هفته های اول، ابرو ظاهری زیبا دارد چون هنوز ریزشی صورت نگرفته است. بعد از دو تا سه هفته، موی کاشته شده میریزد و با رویش مجدد روند متراکم شدن موهای ابرو تا ماه ششم ادامه پیدا میکند.
– برای دست یافتن به زیبایی ظاهری بهتر، باید موهای کاشته شده برای حدود دو هفته هدایت شوند. چون موها از پشت سر گرفته شدهاند این هدایت کردن کمک میکند آنها با ساختار ابرو هماهنگی بهتری پیدا کنند گاهی نیاز به تمیز کردن دارند.
– بهتر است در خانمها باردار، کاشت ابرو بعد از زایمان صورت گیرد. استفاده از مواد بیحسی ممکن است به جنین آسیب برساند. هرچند این نظر تأیید نشده است.

در کاشت ابرو احتمال خطر و نتیجه نامطلوب کم است اما در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر به متخصص کاشت ابرو مراجعه کنید:

• مدت زمان صورتیرنگ بودن محل جراحی ادامه داشته باشد؛
• رشد ابروی کاشته شده ضعیف باشد؛
• تراکم بیش ازحد در محل جراحی به وجود آمده باشد؛
• منحرف شدن رشد موی ابرو از جهتی که مدنظر بوده است؛

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

همانند کاشت مو، عوامل متعددی در تعیین هزینه کاشت ابرو دخالت دارند: نوع روش انتخابشده و تکنیکهای استفادهشده از سوی پزشک، تخصص پزشک، تعداد فولیکولهای کشتشده، هزینههای کلینک و … .
میتوان فاکتورهای اصلی را بهصورت زیر بیان کرد:

1- مهارت و تخصص پزشک

به دست آوردن تخصص و ماهرشدن در کاری نیاز بهصرف زمان و هزینه دارد. پزشکانی که توانستهاند به مهارت بالایی در کاشت ابرو دست یابند هزینه بیشتری از شما خواهند گرفت. اینگونه پزشکان میتوانند با استفاده از تجربه خود بهترین طراحی و کاشت ابرو را مطابق با خواسته متقاضی انجام دهند. آنها میتوان با تشخیص درست و دقیق زاویه کاشت مو (خواب ابرو)، به نتایج مطلوبی دست پیدا کنند و موجب رضایت بیمار شوند. هر چقدر پزشک معالج شما باتجربهتر باشد نتیجه کار طبیعیتر به نظر میرسد.

2- کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو در اغلب نقاط کشور و مراکز استانها انجام میشود اما دریافت هزینه در هیچکدام از این کلینیکها شباهتی با دیگری ندارد. در تهران به خاطر هزینهها بالای ساختمانی مثل اجاره، عوارض شهرداری و مالیات، هزینه تمامشده برای بیمار افزایش مییابد مسلماً این هزینهها در شهرهایی مثل مشهد، اصفهان و شیراز پایینتر خواهد بود. هزینه کلینیکهایی که در بهترین مراکز شهری قرار دارند بالاتر از سایر مراکز دیگر است.

3- سابقه پزشک و کلینیک کاشت ابرو

شهرت، هزینهها را بالاتر میبرد. کلینیکهایی که سابقه طولانی همراه با خوشنامی دارند از شما هزینه بیشتری مطالبه میکنند. تقریباً در این نوع مراکز پزشکان باتجربهای کار میکنند و جلب رضایت متقاضی در اولویت اول قرار دارد.

4-هزینه های پرسنل کلینیک

در کاشت ابرو گروهی از افراد، پزشک را برای انجام عمل جراحی یاری میکنند. حقوق این افراد از طریق دریافت هزینههای کاشت ابرو تأمین میشود. بخشی از هزینههای دریافتی مربوط به هزینه این پرسنل است.

5-تجهیزات و دستگاه کاشت ابرو

استفاده از تجهیزان و دستگاههای مدرن و نو نتیجه بهتری را عاید بیمار میکند. تهیه این تجهیزات و دستگاهها، نیازمند صرف سرمایه زیادی است. در کلینیکهایی که از این دستگاههای استفاده میکنند هزینه بیشتری از بیمار دریافت میشود.

6- نکته پایانی

نتیجه نهایی کار از همه موارد مطرحشده مهمتر است. نتیجهای که سلامتی و زیبایی متقاضی را در اولویت خود قرار دهد. در استفاده از هر مرکز، هر پزشک با هر مقدار تجربه، اولویت اول شما باید حفظ سلامتی خودتان و رضایت قلبی باشد. هزینه پرداختشده در صورت حصول به نتیجه مطلوب توأم با حفظ سلامتی، اغلب ناچیز است.

عوارض کاشت ابرو چیست؟

اگر عمل پیوند توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام شود بیشتر اوقات هیچگونه عوارضی به همراه نخواهد داشت. هر چند ممکن است عوارضی ناچیزی مثل تورم و التهاب، خارش در محل ابروها مشاهده شود اما با مراقبت درست از موهای پیوند زده شده، در طول یکی دو روز اول از بین خواهند رفت و جای نگرانی ندارد؛ اما گاهی عوارضی ایجاد میشود و نیازمند توجه بیشتری هستند برخی از این عوارض مهم کاشت ابرو عبارتاند از:

1- گر خارش محل جراحی بیشتر از حد معمول بود نیازمند توجه بیشتری خواهد بود. متخصص کاشت ابرو جهت درمان این نوع خارش، پمادهای خاصی را تجویز میکنند تا از خارش محل جراحی جلوگیری کند.
2- موهای کاشته شده در ابرو از مناطق دیگر بدن برداشته میشوند. جابجایی گرافت گاهی موجب میشود قدرت رشد آن کم شود. اگر بعد از شش تا 9 ماه رویش مطلوب نبود و نتیجه دلخواه به دست نیامد نیاز به کاشت مجدد وجود دارد.
3- ممکن است بعد از کاشت مو، تورم و کبودی در اطراف چشم ایجاد شود با انجام کمپرس گرم این تورم و کبودی بعد از چند روز از بین میرود و جای نگرانی نخواهد بود.
در صورت مشاهدهی هرگونه عارضهی طولانیمدت پس از کاشت ابرو باید به پزشک معالج مراجعه کرد.

مشاهده چند ویدیو از نمونه کارهای کلینیک سعادت آباد در کاشت ابروی طبیعی

[ps2id id=’ویدیو-کاشت-ابرو’ target=”/]ویدیوی دیگر از کاشت ابرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *