نحوه کاشت ابرو چگونه است؟

نحوه کاشت ابرو :

نحوه کاشت ابرو امکان کاشت روی تاتو قدیمی و چند رنگ ، حتی امکان کاشت ابرو خارج از قاب تاتوقبلی هم وجود دارد . و میتوان مدتی بعد از کاشت ابرو ، با لیزر اربیوم در یک جلسه قسمت هایی از تاتو ابرو که از قاب ابرو بیرون زده اند را پاک کرد.

 در رابطه با نحوه کاشت ابرو و نحوه انجام این عمل چه می دانید؟

 

با توجه به اینکه امروزه به زیبایی اهمیت زیادی داده می شود و همچنین مفهموم عمده زیبایی که در صورت است، ابروها یکی از بخش های اصلی صورت هستند که می توانند باعث زیباتر شدن مان شوند. با توجه به اینکه کاشت یا همان پیوند ابرو می تواند قسمت هایی از ابرو را که ریخته است تکمیل و ابروها را پرپشت و زیبا کند و همچنین طبیعی بود آن، امروز به شدت مورد توجه افراد به ویژه خانم ها قرار گرفته است. اما کاشت ابرو چگونه و به چه نحوی انجام می شود؟

از کاشت ابرو چه میدانید؟

برای کاشت ابرو، اهدای مو از پوست سر انجام می شود. این موها در ناحیه هایی از ابرو که نیاز است کاشته خواهند شد. این مو عمدتا از کناره های گوش یا زیر مو در ناحیه گردن برداشته می شود چراکه موهای این نواحی نرم تر بوده و بیشترین شباهت را به ابروها دارند. این موها می توانند در باقی مانده عمر فرد به رشد خود ادامه دهند. اصول کاشت ابرو مانند کاشت مو است و بعد از چند روز از کاشت، موهای ابرو ریزش پیدا می کنند و ظرف بازه زمانی ۳ ماهه موهای جدید در ابرو جوانه خواهد زد و ظرف ۹ به طور کامل در آمده و تکمیل می شود.

کاشت موی ابرو نیاز به جاگذاری دقیق دارد تا موها در زاویه و جهت مناسب قرار گیرد. البته در ابتدا ممکن است کمی جهت آن نادرست باشد اما بعد از یک تا دو سال موهای کاشته شده کیفیت و رشد و حالت شبیه به ابرو را پیدا می کنند.

 

 

قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

اگر در ابروهایتان دچار ریزش شده اید باید ابتدا دلیل ان را بررسی کنید چراکه در صورت عدم درمان بعضی از این دلایل، ممکن است ابروهای کاشته شده نیز بریزند. اما اگر اصلا ابرو ندارید یا بخشی از ابروهایتان را از دست داده اید و در منطقه مورد نیاز پوستتان سالم و آماده باشد، کاشت می تواند یک روش دائمی برای اصلاح آن باشد که شما برای همیشه از این مشکل خلاص خواهد کرد. به این مورد توجه کنید که موهای کاشته شده تراکم موهای طبیعی را ندارد و اگر می خواهید پرپشت شود شاید نیاز شود که این جراحی را ۲ یا ۳ بار تکرار کنید.

کاشت ابرو در چه مراحلی انجام می شود؟

همچون مراحل کاشت موی سر، برای کاشت ابرو ابتدا پزشک ابرو شما را طراحی میکند البته در اینجا بهتر است طراحی را با نظر شما و مشاوره متخصص انجام دهد. اما برای کاشت ابرو دو روش وجود دارد FUE و FUT. پزشک یکی از این روش ها را برا اساس هدف بیمار از کاشت و مدلی که می خواهد انتخاب می کند. تفاوت این دو روش در تعداد و نوع برداشت مو از منطقه اهدا کننده است. در روش FUT اگر محدوده ای که می خواهیم از ان مو برداریم خوب باشد آن نوار می تواند تا ۴۰۰۰ هزار پیوند را تامین کند اما در روش FUE موهای پیوندی تک تک از محدوده مورد نظر برداشته می شوند. البته روش دوم بهتر است چراکه آسیب به پیوند ها کاملا کمتر خواهد بود و همچنین کیفیت آن هم از FUT بالاتر است.

 

FUT با توجه به عوارض زیادی مانند جراحی، درد و خونریزی و اینکه نیاز به جلسات متعددی داشت، در مدت کوتاهی منسوخ شد. اما روش FUE که امروزه یکی از بهترین روش های پیوند در دنیاست، به جلسات متعدد، بخیه و برش های وحشتناک نیازی نیست. دوران نقاهت آن نیز بسیار کوتاه است و در ناحیه صورت و چشم ورم نخواهید داشت.

 

بیشتر افراد احتمالا حدود ۵۰۰ فولیکول نیاز دارند. البته این تعداد بسته به نوع ابرو وفرمی که بیمار می خواهد متفاوت خواهد بود. کلید زیبا شدن آن طراحی ابرو و دنبال کردن جهت های طبیعی مو در زمانی که آن ها را داخل حفره های باز شده می کارند، است. با کاشت می توان ابروها را تا اندازه ای یا به طور کامل بازسازی کرد. نتیجه کاشت کاملا طبیعی، با دوام و بدون جای جراحت است.

 

بیمار بعد از جراحی می تواند به زندگی عادی برگردد و تنها انتظار می رود که در روزهای اول تا زمانی که پوسته های ایجاد شده بریزند، به آن ها توجه شود و در این مدت در طول روز و زیر نور خورشید با عینک آفتابی از ابرو ها مراقبت گردد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *