شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

نحوه‌ی کاشت ابرو و مراحل آن چگونه است؟

  • خانه
  • -
  • کاشت ابرو
  • -
  • نحوه‌ی کاشت ابرو و مراحل آن چگونه است؟
 نحوه‌ی کاشت ابرو و مراحل آن چگونه است؟

نحوه‌ی کاشت ابرو :

اغلب متقاضیان کاشت ابرو دوست دارند بدانند نحوه‌ی کاشت ابرو چگونه است و در هنگام کاشت ابرو چه اتفاقهایی رخ میدهد. آگاهی در مورد اتفاقی که برای ابروی شما قرار است بیفتد باعث آرامش شما میشود. این مقاله میتواند کمک خوبی برای بالا بردن آگاهی شما از نحوه کاشت ابرو باشد. این مقاله اطلاعات زیر را به شما میدهد.

الفنحوه‌ کاشت ابرو

بمراحل کاشت ابرو

نحوه کاشت ابرو

 نحوه‌ی کاشت ابرو

انتخاب روش کاشت ابرو به عوامل زیادی بستگی دارد. پزشک بر اساس نوع صورت و ارتباط بین اجزای آن، ضخامت ابرو، مقدار موی موجود در ابرو، حالت قوس ابرو، رنگ، نوع موی محل اهدا، فاصله بین دو ابرو و مهمتر از همه انتظارات متقاضی روشی را پیشنهاد میدهد. تلاش پزشک بر این است که علاوه بر برآوردن انتظارات متقاضی، موی کاشته شده از دوام خوبی برخوردار باشد و ظاهری کاملاً طبیعی برای متقاضی ایجاد کند.

برای رسیدن به این هدف، پزشک و تیم همراه او تلاش میکنند با استفاده از بهترین تجهیزات رضایت متقاضی را فراهم کنند. تجهیزات باید مطابق با آخرین استاندارهای جهان باشند و تا حد امکان، دخالت دست در آن کم باشد. مثلاً در روش FUE تمام مراحل بهصورت مکانیزه صورت میگیرد و دست کمترین دخالت را در مراحل کاشت دارد. در این روش به هر مقدار که نیاز باشد امکان کاشت مو وجود دارد.

مراحل  و نحوه‌ی کاشت ابرو

کاشت ابرو تأثیر مستقیمی بر زیبایی فرد دارد. برای حصول نتیجه بهتر، افراد زیادی دستاندرکار هستند. اما به صورتی کلی برای کاشت ابرو مراحل زیر طی میشود:

1- بررسی و معاینهی متقاضی

معاینهی متقاضی، انجام مشاوره و مشورت با پزشک اولین مرحله در کاشت ابرو است. در این مرحله متقاضی مشکلات و انتظارات خود را با پزشک در میان میگذارد. پزشک نیز با توجه به شرایط ابروی متقاضی و همچنین انتظارات، روش مناسب را به متقاضی پیشنهاد میدهد.

2- طراحی ابرو

بعد از آشنایی پزشک با انتظارت متقاضی و بررسی وضعیت ابروی بیمار، پزشک به طراحی ابرو میپردازد. این طراحی درواقع نتیجهی نهایی را به متقاضی نشان میدهد. در این مرحله تعامل بین پزشک و متقاضی در زیباتر شدن ابرو مؤثر است. اغلب متخصصان در این مرحله از مداد برای طراحی استفاده میکنند تا امکان هر نوع اصلاحی در آن به راحتی ممکن باشد.

3- برداشت ابرو

پس از طراحی، و تأیید طرح ابرو از سوی بیمار، تاریخ جلسهی درمان مشخص میشود. در این جلسه، ابتدا با استفاده از مواد بیحسکنندهی موضعی، فولیکولهای مو را از محل اهدا برداشت میکنند. اغلب از ناحیهی پشت گوش بیمار، مو برداشت میشود. برای این کار، از ابزارهای ظریفی استفاده میشود تا کمترین میزان برش ایجاد شود و  زخم ایجادشده کم و قابلترمیم باشد.

4- کاشت ابرو

گرافتهای برداشت شده در محیطی کاملاً بهداشتی نگهداری میشوند. پزشک با استفاده از داروهای موضعی، ابروی متقاضی را بیحس و سپس اقدام به کاشت گرافتها میکند. این کار بر اساس طرح از پیش تعیین شده انجام میشود. کاشت ابرو حدود دو تا سه ساعت طول میکشد. نتیجهی نهایی کار در این بخش، وابسته به مهارت و دقت پزشک است

5- بعد از جراحی

لازم است فرد متقاضی بعد از جراحی به توصیهها و تجویزهای پزشک عمل کند. تورم و قرمزی در ناحیهی ابرو در چند روز اول وجود دارد که کاملاً طبیعی است. این تورم بعد از چند روز از بین میرود. فرد متقاضی پس از یک روز میتواند فعالیتهای روزانهی خود را شروع کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *