شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

مشکلات و عوارض کاشت ابرو

  • خانه
  • -
  • کاشت ابرو
  • -
  • مشکلات و عوارض کاشت ابرو
 مشکلات و عوارض کاشت ابرو

مشکلات و عوارض کاشت ابرو :

مشکلات و عوارض کاشت ابرو در کلینیک تخصصی سعادت اباد ، با جیدیدترین تکنیک های روز دنیا انجام می گیرد.

برخی از مشکلات و عوارض کاشت ابرو که قبلا باید به آن فکر کرده باشید که ممکن است برای شما پیش آید.

کاشت ابرو عملی بسیار ظریف است. عدم دقت در انتخاب پزشک و یا کلینیک مناسب می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری برای بیمار ایجاد کند. مهم‌ترین نکته در شروع کاشت ابرو، متوقف کردن ریزش ابروهاست. باید دلیلی ریزش ابرو مشخص شود و درمانی مناسب برای آن تدارک دیده شود. اگر کاشت ابرو به‌درستی انجام شود از نظر رویش هیچ تفاوتی با رویش موهای سر نخواهد داشت.

بعد از کاشت ابرو ممکن است مشکلات خاص به وجود می‌آید که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

1- دستگاه‌های جدید و لوازم جراحی میکروسکوپی امروزی امکان کاشت مو با تراکم زیاد را ممکن کرده است اما نمی‌توان انتظار داشت که این موی کاشته شده تراکم موهای طبیعی را داشته باشد. گاهی تکرار جلسات کاشت تا حدودی به بهبود نتیجه کمک می‌کند. برخی از پزشکان برای طبیعی جلوه دادن موی کاشته شده، انجام تاتو را قبل از عمل کاشت توصیه می‌کنند.

2- شبیه‌ترین مو به موی ابرو، موهای پشت گوش است اما باید توجه کرد این شباهت، شباهتی کامل نیست. برای همین بین موی کاشته شده و موهای طبیعی ابرو تا حدودی در مواردی چون ضخامت، رنگ، مجعد یا صاف بودن و میزان رشد تفاوت وجود دارد. در برخی افراد مشاهده شده است بعد از مدتی بین این موها شباهت‌هایی به وجود می‌آید اما این برای همه اتفاق نمی‌افتد. بهترین نتیجه را افرادی می‌گیرند که موهای ابروی آن‌ها کاملاً ریخته شده است.

3- به علت نزدیکی ابرو و چشم، در برخی از افراد کبودی و تورم در اطراف چشم اتفاق می‌افتد. با استفاده از کمپرس آب گرم، این کبودی بعد از چند روز از بین می‌رود.

4- رشد موها کاشته شده، بیشتر از موهای طبیعی ابرو است و مرتب، نیاز به کوتاه کردن دارند.

5- موی ابروی طبیعی زاویه‌ی خواب مناسبی با پوست دارد. این زاویه بین ده تا شصت درجه است. در کاشت ابرو توجه به این زاویه مهم است. در تاج ابرو به علت حداکثر بودن زاویه، کاشت مو مشکل خاصی ندارد؛ اما هر چه به انتهای ابرو پیش برویم این زاویه کاهش می‌یابد و ابروها خوابیده‌تر می‌شوند. کاشت مو در این قسمت سخت است. اغلب متخصصان اذعان می‌کنند در یک‌سوم انتهایی ابرو، کاشت مو متناسب با زاویه‌ی خوب و مناسب آن،

کار بسیار مشکلی است. متخصصان توصیه می‌کنند با استفاده از پانسمان فشاری و هدبند در چند هفته‌ی اول می‌توان تا حدودی به ایجاد این زاویه‌ی مناسب کمک کرد. همچنین با چرب کردن ابرو بعد از رویش مو تا حدودی این ایراد در زاویه‌ی خواب، دیده نمی‌شود. این ترفندها به طبیعی جلوه دادن ابرو کمک خواهند کرد اما هیچ متخصصی نمی‌تواند موهایی شبیه موهای طبیعی برای شما فراهم کند.

6- رسیدن به نتیجه مطلوب نیازمند صبر بیمار است. جابجایی موها باعث اختلال در رشد

آن‌ها می‌شود نتیجه‌ی مطلوب بعد از ماه ششم آشکار می‌شود. اگر فاصله‌ی کاشت مو یا رشد آن‌ها مناسب نبود بعد از این مدت باید درباره‌ی لزوم کاشت مجدد تصمیم‌گیری کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *