2 روش اصلی کاشت ابرو چیست؟

بهترین روش کاشت ابرو در هر فرد متفاوت است و در جلسه مشاوره، توسط پزشک در جلسه مشاوره مشخص می شود. در مرکز کاشت ابرو تهران سعادت آباد با در اختیار داشتن بهترین و جدیدترین روش‌های کاشت ، شما قادر به کاشت ابرو با خواب استاندارد و با تراکم کاملا طبیعی خواهید بود.

در کلینیک تخصصی سعادت آباد ، ما طراحی ابرو‌ها را طبق خواست خود شما انجام می‌دهیم . حتی میتوانید طراحی ابرو را آرایشگر شما انجام دهد. حتی این امکان وجود دارد که روی تاتو قبلی کاشت انجام دهید. ویا با الگوی جدید کاشت ابرو داشته باشید. و خارج از قاب تاتو ابرو‌ها را بکارید.

کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال که ایا روی تاتو قبلی میتوان کاشت ابرو بدون جراحی انجام داد باید گفت که البته ، حتی بهتر است که روی تاتو قبلی کاشت انجام دهید. و حتی کاشتن ابرو را با الگوی جدید انجام دهید.  و نواحی که از قاب ابرو بیرون بیرون می‌ماند را در یک جلسه با لیزر اربیوم در یک جلسه پاک کنید.

[s201_bai id=”13″]

روش کاشت ابرو با خواب استاندارد

یکی از مهم ترین آیتم‌هایی که در بهترین روش کاشت ابرو در بین روش‌های چون کاشت ابرو fut و fue مطرح است، کاشت ابرو با خواب صحیح و استاندارد است. که در کلینیک تخصصی ما ، با جدیدترین تکنیک‌های کاشت انجام می شود. همچنین در کلینیک تخصصی ما ، کاشت ابرو با خواب استاندارد و تراکم کاملا طبیعی انجام می‌گیرد. که در زیبایی ابرو بسیار زیاد موثر است.

ادامه مطلب  8 عوارض کاشت ابرو که 100% دردسرساز می شود!

بهترین روش کاشت ابرو

انواع روش های کاشت ابرو-بهترین روش کاشت ابرو

همیشه انتخاب بهترین روش برای هر کاری سخت است و برای کاشت ابرو نیز که یک کار ریسکی و مهم می‌باشد نیز باید حساسیت ویژه‌ای داشت تا به سلامتی فرد خدشه‌ای وارد نشود. زیبایی ابرو برای خانم‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد و البته آقایان هم اخیراً این کار را انجام می‌دهند. پس باید قبل از انجام آن تحقیق کامل انجام شود.

در ابتدا برداشت از پشت سر انجام می‌شود. برخی از  افراد به برداشت از ابرو‌ها به روش غیر جراحی تاکید دارند. باید گفت که این روش اصلا مناسب نیست. و بهتر است که در کاشت ابرو برداشت فلپ انجام شود. زیرا با این روش خواب موها را بهتر میتوان به حالت طبیعی نزدیک کرد و عوارض کاشت ابرو ندارد.
بعد از این مرحله طراحی ابروها انجام می‌شود. به این شکل که طبق خواست و سلیقه خود فرد این کار انجام می گیرد. در مرحله بعد کاشت ابرو انجام می شود. که بسیار اهمیت دارد. این کار در کلینیک تخصصی ما با دقت بالا انجام می شود.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.