بعد کاشت مو میتوان مو را رنگ کرد؟

بعد کاشت مو میتوان مو را رنگ کرد؟

بعد کاشت مو میتوان مو را رنگ کرد؟

داشتن موهای زیبا و پر تراکم و خوش حالت برای همه خوشایند است. زیرا نقطه قوت چهره به حساب می آید و زیبایی هر فرد را چندین برابر می کند.
از طرفی هم علل مختلفی وجود دارد ممکن است باعث ریزش موها شوند. که در هر فردی به در هر جنسیتی به وجود می آیند. البته علل ارثی ریزش مو هستند که باعث مراجعه افراد به بهترین مرکز کاشت مو می شوند. زیرا معمولاً نمی توان از روند ریزش مو به این علت جلوگیری کرد.

بعد کاشت مو میتوان ای را رنگ کرد؟ بله بعد از کاشت مو تار های کاشته شده هیچ تفاوتی با تارهای طبیعی موی افراد ندارند. علاوه بر این که قابلیت رشد دارند می‌توان پس از دوران بهبودی موهای کاشته شده را رنگ کرد. اساساً کسانی که برای عمل کاشت مو به کلینیک های مورد نظر مراجعه می کنند نتیجه های طبیعی می خواهند که به صورت دائمی باقی بماند و عمل کاشت مو بدون جراحی آخرین اقدام آنها برای ترمیم ظاهر موهای خود باشد.

بعد کاشت مو میتوان مو را رنگ کرد؟ پس از دوران بهبودی تارهای موی کاشته شده تمام خصوصیات تار های طبیعی مو را دارند. علاوه بر این که رشد می کنند می توان با استفاده از رنگ موهای مرغوب آنها را رنگ کرد. در ظاهر آنها تنوع ایجاد کرد.

بعد کاشت مو میتوان مو را رنگ کرد؟

روش های مختلف عمل کاشت مو:

همانطور که گفتیم علل زیادی از جمله استفاده مداوم از وسایل گرمایشی مانند سشوار یا اتو مو همچنین استفاده از ژل مو و تافت و غیره به صورت مداوم می توانند باعث ریزش مو شوند. نگهداری نادرست استفاده از شانه های نامناسب یا شوینده های نامرغوب هم مانند علل ارثی و ژنتیکی ممکن است عامل اصلی ریزش موها شوند. همه این عوامل افراد را به فکر راه حلی برای حل مشکل کم تراکمی یا طاسی ایجاد شده در موها می اندازد.

ادامه مطلب  چگونه با 11 تا از عوارض کاشت مو در سال 1401 مقابله کنیم؟

از علل زیادی وجود دارد که در هر سنی ممکن است باعث ریزش غیر معمولی موها شوند. بنابراین افراد نیاز به یک عمل مطمئن و نتیجه دارند تا با استفاده از آن بدون هیچ نگرانی ظاهری طبیعی و پر تراکم در موهای خود ایجاد کند.

عمل کاشت مو با روش های مختلف امروزه در کلینیک‌های متعدد ارائه می‌شود. اما ا امروزه روش‌های بدون جراحی طرفداران بیشتری دارند. زیرا انجام عمل را در حداقل تعداد جلسات ممکن کرده است. تجهیزات و امکاناتی که برای عمل کاشت مو در حال حاضر ارائه می شود باعث شده که عمل کاشت مو بدون نیاز به برش جراحی انجام شود. تارهای مو بدون نیاز به ایجاد فلپ برداشته شوند. نیاز به بخیه زدن هم پس از پایان عمل نباشد.

فواید استفاده از روش بدون جراحی برای کاشت مو:

 • تجربه کوتاه ترین دوران نقاهت با استفاده از این روش ها
 • عدم ایجاد هیچ زخم یا خونریزی
 • عدم نیاز به بستری یا مراقبت‌های پزشکی پس از کاشت مو
 • امکان مشاهده نتیجه در کمترین زمان
 • هزینه مناسب عمل نسبت به نتیجه‌ای که پس از آن حاصل می شود
 • انجام عمل معمولاً در یک جلسه
 • عدم نیاز به بیهوشی کامل و استفاده از بی‌حسی موضعی
 • ایجاد موهای طبیعی و قابل رشد

بعد کاشت مو میتوان موها را رنگ کرد؟ در روش های بدون جراحی هم پس از عمل کاشت مو و گذشتن دوران کوتاه بهبودی میتوان بدون هیچ نگرانی موها را رنگ کرد.

آیا می توان از روند ریزش مو جلوگیری کرد؟

ممکن است با خود بگوییم که باید قبل از ایجاد ریزش مو با استفاده از داروها یا اصلاح روشهای نگهداری از ریزش غیر معمولی موهای طبیعی جلوگیری کنیم؟
اما تا چه حد این کار ممکن است و آیا برای همه مواقع و همه علل پاسخگو خواهد بود یا خیر؟

ادامه مطلب  عکس قبل و بعد کاشت مو

برای مثال می توان از قرار گرفتن در موقعیت های استرس زا یا اضطراب های مداوم جلوگیری و اجتناب کرد. تا از ریزش موها به این علل جلوگیری کنیم. علاوه بر این می توان استفاده مداوم از اتو مو یا سشوار و وسایلی از این دست را قطع کنیم. تا به ریشه موها آسیب نرسد و دچار ریزش نشوند. در برخی مواقع هم می‌توان از قرص ها و کپسول های تقویتی برای ویتامین های لازم در رشد مو استفاده کرد. تا به علت کمبود ویتامین ها دچار ریزش نشوند.

اما در همه مواقع این تمهیدات جوابگو نخواهد بود. زیرا ممکن است افراد به واسطه شغل یا فعالیت حرفه‌ای خودشان نتوانند از موقعیت های استرس زا اجتناب کنند. همچنین در برخی مواقع به محض قطع کردن استفاده از داروهای تقویتی روند ریزش موها به حالت سابق بر می گردد. تاثیرگذاری آنها فقط برای مواقعی است که به صورت مداوم و روزانه از آنها استفاده می شود.

از سوی دیگر اکثر مواقع علت ریزش غیر معمولی موها ارثی است. به هیچ نحوی نمی توان ریزش موها را متوقف کرد و با افزایش سن خواه‌ ناخواه این اتفاق خواهد افتاد.

با توجه به همه این موارد و حتی با رعایت تمام نکات لازم برای رشد مناسب موها ممکن است افراد دچار طاسی و عوارض کاشت مو شوند. نیاز به یک عمل خوب و کاربردی برای ترمیم ظاهر موهای خود داشته باشند.

توجه کنیم:

برای اطمینان از حصول یک نتیجه خوب و قابل قبول پس از عمل کاشت مو باید یک روش خوب و کاربردی انتخاب شود تا با استفاده از آن نتیجه مطابق میل مراجعه کنندگان و به صورت کاملاً طبیعی ایجاد شود.

ادامه مطلب  کاشت ابرو به روش آی تی

پس از انتخاب یک روش خوب و مدرن مرحله بعدی انتخاب یک کلینیک مطمئن و معتبر است که سابقه خوبی در عمل کاشت مو دارد. و از حضور متخصصان مجرب برای این عمل در کلینیک بهره می برد. کلینیک های خوشنام و خوش سابقه که روش های پیشرفته را با بهترین تجهیزات برای متقاضیان عمل کاشت مو ارائه می دهند. اطمینان خاطر افراد را برای عمل کاشت مو جلب می کنند.

بعد کاشت مو میتوان مو را رنگ کرد؟ همانطور که توضیح دادیم پس از دوران بهبودی عمل کاشت مو تارهای کاشته شده واجد همه ویژگی های تار های طبیعی مهم هستند. علاوه بر این که رشد می کنند می توان با استفاده از رنگ موهای مرغوب آنها را رنگ کرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.