13 مزیت کاشت مو بدون جراحی dhi

کاشت مو با روش های نوین

کاشت مو با روش های نوین

کاشت مو در کلینیک تخصصی سعادت آباد بدون درد و تنها در یک جلسه انجام می شود. در برخی از موارد امکان کاشت مو بدون جراحی نیز وجود دارد . همچنین در کلینیک تخصصی ما ، امکان کاشت بصورت SUT نیز  وجود دارد. کاشت مو بدون جراحی چگونه انجام می شود ؟در این نوع از کاشت ، برداشت از پشت سر بصورت دونه ای و بدون نیاز به برش بخیه انجام می شود.

مزایای کاشت مو بدون جراحی :

دانستن مزایای یک کار قبل از اجرای آن در عین حال که از معایب آن نیز با خبر است میتواند نقطه امیدی برای اجرای آن کار باشد. مزایای کاشت مو برای افرادی که متقاضی و کاندید کاشت مو بدون جراحی هستند بسیار جذاب است و با دانستن همین مزیت ها اقدام به این کار می کنند.

1- بدون نیاز به بخیه و برش جراحی است

2-بدون بیهوشی انجام می شود

3- دوره نقاهت بسیار کوتاه خواهد بود

4- عوارض بیهوشی را ندارد ، چون نیاز به بیهوشی ندارد

5- بدون درد و تنها با بی حسی موضعی انجام می شود.

6- حین انجام کاشت مو بدون جراحی ، فرد کاملا هوشیار است .

7- کاشت با بالاترین تراکم انجام میشود.

8- در این نوع از کاشت ، برش بخیه نداریم بنابراین، اسکار بخیه نیز نخواهد بود.

9- خط رویش کاملا طبیعی خواهد بود . و با تایید خود فرد انجام می گیرد.

10- خط رویش با بالاترین تراکم انجام میشود. و حتی برای بالاتر بردن تراکم برداشت از ریش و کاشت بصورت ترکیبی و حتی سوپرترکیبی هم انجام میشو پد.

11-در کاشت مو به روش غیر جراحی فرد نیاز به مراقبت از بخیه نخواهد داشت . و بنابراین بسیاری از مراقبت های بعد از کاشت را نخواهد داشت . که به پایین تر بردن زمان نقاهت کمک بسیاری می کند .

12- برای خانم ها و هم برای آقایان قابل انجام است.

13 – امکان کاشت مو برای تمام سر وجود دارد.

نکته مهم در کاشت مو بدون جراحی

این روش به دلیل برداشت از نواحی محدود . برای همه قابل انجام نیست. و بنا به تشخیص پزشک و در جلسه مشاوره حضوری ، انجام پذیر بودن آن تعیین می شود. بنابراین حتما از مشاوره های تخصصی ما بهره بگیرید.

جهت مشاوره تخصصی اینجا را کلیک کنید.  و یا با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید.

[s201_bai id=”9″]

سن انجام کاشت :

برای انجام کاشت مو ، سن خاصی وجود ندارد ، و برای تمام سنین و برای تمام افراد قابل انجام است . از سن 18 سال به بالا قابل انجام است . و حتی برای سنین بالا هم قابل انجام است.

آیا موی سفید را می توان کاشت؟

با توجه به اینکه ما در کلینیک تخصصی روزانه کاشت های زیادی انجام داده ایم . نمونه های کاشت موی سفید را هم داریم. و خبر خوش این است که امکان کاشت موی سفید در کلینیک ما وجود دارد.

کاشت مو بدون جراحی dhi برای بانوان به چه صورت است؟

امکان کاشت مو برای خانم ها به منظو بالابردن تراکم در بهترین مرکز کاشت مو و همچنین ، تغییر الگوی خط رویش موها وجود دارد. که هم به شما کمک میکند موهای پرپشت تری داشته باشید و هم اینکه خط رویش خود را تغییر دهید. برای مشاهده نمونه های بیشتر کاشت مو بانوان به گالری تصاویر مراجعه فرمایید.

طراحی خط رویش برای کاشت مو بدون جراحی در کلینیک ما توسط تیم حرفه ای و با تجربه بدون عوارض کاشت مو انجام می شود. حتی امکان طراحی خط رویش موها توسط ارایشگر شما نیز وجود دارد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره در واتساپ و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله 13 مزیت کاشت مو بدون جراحی dhi

[uwac_agent id=”فاطمه_یوسفی_1″]

[uwac_agent id=”دلارام_آقایی_2″]

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.