شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

کاشت مو به روش dhi

  • خانه
  • -
  • کاشت مو
  • -
  • کاشت مو به روش dhi
 کاشت مو به روش dhi

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” id=” custom_class=” av_uid=”]

کاشت مو به روش dhi:

همانطور که می دانید امروزه روش های گوناگون و متعددی در زمینه کاشت و ترمیم مو وجود دارد با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد برای برطرف کردن مشکل طاسی خود به دنبال روش خوب و مفیدی می باشند از این رو یکی از روش‌های بسیار مفید و مطابق با جدیدترین تکنولوژی علم روز دنیا ترمیم و کاشت مو به روش dhi می باشد.
با توجه به اینکه امروزه جدیدترین روش کاشت مو به این صورت می باشد که گرافت های مو را در قسمت سر با استفاده از دستگاه ایمپلنتر می گیرند و علاوه بر این برداشت مو بدون هیچ گونه دخالت دست انجام می‌شود به یک کاشت پرتراکم در سایز میکرو و همچنین خط رویش کاملاً طبیعی را برای شما فراهم می کند.

حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که کاشت مو به روش dhi چگونه انجام می شود؟

با توجه به اینکه امروزه کاشت مو به روش dhi به عنوان یکی از بهترین روش های کاشت و ترمیم مو که مورد استقبال بسیاری از پزشکان و افراد زیادی در جهت پیوند مو قرار می‌گیرد.

با توجه به اینکه امروزه مراکز بسیار متعدد و گوناگونی در زمینه کاشت مو و زیبایی وجود دارد و از این رو باید کاشت مو را به صورت طبیعی و گسترده در کلینیک های کاشت مو انجام شود‌. با توجه به اینکه پیوند مو به روش دی اچ آی نوعی تکنیک می باشد که هیچ شباهتی به سایر روش های دیگر پیوند مو وجود ندارد در این روش ابتدا فولیکول های مو را باید از ناحیه اهدا کننده در قسمت پشت سر گرفته شود سپس با استفاده از یک میکروموتور یا با استفاده دستی به منطقه‌ای که مو ریزش دارد باید منتقل کنند.

با توجه به اینکه کاشت مو به روش dhi امروزه به عنوان یکی از بهترین روش های کاشت شناخته شده است ممکن است که این سوال برای شما پیش آید چه ویژگی هایی باعث شده است که این روش را از دیگر روش های کاهش متمایز سازد؟

یکی از مهمترین ویژگی هایی که توانسته است کاشت مو به روش dhi را نسبت به سایر روش‌های پیوند مو متمایز سازد این است که در این نوع روش از یک ابزار پزشکی ویژه و مخصوص استفاده می شود. این ابزار وسیله ای بسیار ضروری در جهت ترمیم مو به روش dhi می باشد. با توجه به اینکه در این روش کاشت از تکنیکی استفاده می شود که فولیکول هایی که از آن گرفته می‌شود تراشیده نمی‌شود با تراکم ۴ برابر نسبت به سایر روش های کاشت انجام می‌شود و به همین دلیل باعث شده است که تراکم بسیار بالایی را برای شما ایجاد کند و شما هیچگونه نگرانی در رابطه با زخم شدن پوست سر و یا باقی ماندن جای تراشید گی بر روی پوست سر خودتان نباشید.

با توجه به تمام مزایای گفته شده در مورد کاشت مو به روش dhi ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که آیا این نوع روش کاشت مناسب همه افراد می باشد یا فقط مختص افراد خاصی است؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که کاشت مو به این روش برای افرادی مناسب است که حساسیت بیشتری روی ظاهرم او و حفظ موهای خود دارند اما این بدان معنا نمی باشد که این نوع کاش فقط برای افراد خاصی می باشد در واقع همه افراد می‌توانند این نوع روش کاشت را انتخاب نمایند اما بیشتر خانم‌ها این نوع روش را انتخاب می‌کنند زیرا هنگامی که این نوع روش را برای کاشت مو انتخاب می‌کنید شما دارای موهای پرپشت و بلندی خواهید شد و می توانید موهای خود را رنگ کنید و سایر کارهای آرایشی را بر روی موهای کاشته شده خود انجام دهید بنابراین کاشت مو به روش dhi یک روشی بسیار مطمئن برای بیشتر افراد مخصوصاً خانمها که زیبایی و برای آنها اهمیت بسیاری دارد می باشد.

با توجه به تمام ویژگی های گفته شده برای کاشت مو به روش dhi حال ممکن است که این سوال برای شما پیش می آید که آیا کاشت مو به روش dhi چگونه و توسط چه کسانی انجام می‌شود و هزینه‌های مربوط به آن چگونه می باشد؟

با توجه به اینکه انجام کاشت مو با این روش بسیار دقیق و دارای دقت بسیار بالایی می باشد به همین دلیل افراد بسیاری این روش را برای درمان موهای کم پشت خود یا طاسی استفاده می کند همچنین با توجه به اینکه امروزه مراکز متنوع و گوناگونی در زمینه های پوست مو و زیبایی و کاشت مو وجود دارد و هرکدام از این مراکز دارای تعرفه خاصی نسبت به انجام خدمات انجام شده بر روی شما را دارند و با توجه به اینکه انجام عمل کاشت مو به این روش دارای تخصص و دقت بالایی می باشد بنابراین برای انجام این نوع عمل نیاز به یک تیم پزشکی متخصص در زمینه کاشت لازم می باشد.

از این رو هزینه مربوط به کاشت مو با این روش دارای هزینه بالاتری نسبت به سایر روش های کاشت موی طبیعی می باشد و از طرف دیگر با توجه به اینکه در این نوع روش کاشت مو از ابزارها و تجهیزات مخصوصی استفاده می‌شود و هر کدام از این ابزارها دارای هزینه های بالایی می باشد به همین دلیل هر کدام از این این عوامل بر روی هزینه پرداختی توسط شما موثر می باشد ولی به طور کلی می‌توان گفت به دلیل دقت و کارایی بالا و میزان رضایت

بخشی بالا از این نوع روش ارزش هزینه کردن را دارد.
به طور کلی در پایان می‌توان گفت با توجه به اینکه انجام عمل کاشت مو به روش dhi مانند سایر روش های کاشت موی طبیعی دارای دوران نقاهت و بهبودی می‌باشد بنابراین ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که آیا دوران نقاهت کاشت مو با این روش بسیار طولانی می باشد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که شما پس از انجام عمل کاشت مو یعنی پس از ۴ تا ۷ روز بعد از جراحی بهبودی کامل را به دست می آورید به طوری که دوران‌نقاهت شما حداقل یک هفته طول می کشد و بعد از شش ماه رویش مجدد موهای شما شروع خواهد شد و بعد از ده ماه شما نتیجه کاشت مو به روش dhi را خواهید دید.
بنابراین با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا انتخاب این نوع روش یعنی کاشت مو به روش dhi یک روش تضمینی و مطمئن برای شما می باشد.
[/av_textblock]

[av_codeblock wrapper_element=” wrapper_element_attributes=” codeblock_type=” alb_description=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kkjsr4ad’]

[/av_codeblock]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *