شنبه تا چهارشنبه 8 الی 18

پنجشنبه 8 الی 16

ویرایش
برای افزودن محتوا اینجا را کلیک کنید

هزینه کاشت ابرو به چه نحوی محاسبه می‌شود؟

  • خانه
  • -
  • کاشت ابرو
  • -
  • هزینه کاشت ابرو به چه نحوی محاسبه می‌شود؟
 هزینه کاشت ابرو به چه نحوی محاسبه می‌شود؟

قیمت کاشت ابرو در تهران؟

کاشت ابرو یکی از تخصصی‌ترین جراحی‌های زیبایی است. با کاشت ابرو علاوه بر زیبایی اعتماد به نفس فرد بیمار بازیابی می‌شود. بیمار از هاشور زدن و تاتوی مداوم ابرو نجات می‌یابد و زیبایی به‌مراتب بهتر از هاشور و تاتو به دست می‌آورد. همین تخصصی بودن کار، قیمت کاشت آن را افزایش می‌دهد؛ اما در نگاهی منصفانه به نتیجه‌ی کار و همچنین مقایسه‌ی هزینه‌هایی اندک و مداومی که برای هاشور و تاتو پرداخت می‌شود، هزینه‌ی کاشت ابرو زیاد به نظر نمی‌رسد. شما با کاشت ابرو، می‌توانید ابروها را به هر حالتی که دوست دارید دربیاورید، کوتاه کنید و …

مهم‌ترین نکته در تعیین قیمت کیفیت، کارایی و دوام و … است. در کاشت ابرو نیز همین عوامل، همراه با عوامل دیگری در تعیین قیمت مؤثر هستند. همان‌طور که گران بودن کاشت مو در بعضی کلینک‌ها دلیلی بر کیفیت کار نیست، همچنین ارزان یا منصفانه بودن قیمت دلیل بر کیفیت پایین کار نیست.

کاشت مو از جراحی‌های پرهزینه است. دستمزد جراح، تجهیزات، داروهای مصرف‌شده در حین جراحی هزینه‌های مرتبط با مراقبت‌های حین و بعد کاشت مو برخی از عوامل مهم در تعیین قیمت کاشت ابرو هستند. در بعضی روش‌ها مانند روش FUE هزینه بر اساس تعداد گرافت‌های کاشته شده محاسبه می‌شود. همه‌ی هزینه‌ی این نوع جراحی بر عهده‌ی بیمار است زیرا این نوع جراحی به خاطر زیبایی انجام می‌گیرد و بیمه هزینه‌های آن را پرداخت نمی‌کند.

مهم‌ترین عامل در هزینه‌ی کاشت ابرو میزان و حجم موی کاشته شده است. در فرایند کاشت مو، اغلب جلسات مقدماتی، هزینه‌ای برای متقاضی ندارند؛ و فقط هزینه‌ی پیوند مو دریافت می‌شود. از دیگر عوامل تعیین قیمت نوع تجهیزات بکار رفته در کاشت مو است. استفاده از تجهیزات روز دنیا برای کلینیک‌ها هزینه‌هایی بالایی دارد و این هزینه بر هزینه‌ی پیوند مو تأثیر مستقیمی دارد.

[s201_bai id=”13″]

هزینه‌ی کاشت ابرو :

 

 

همان‌طور که اشاره شد مقدار موی کاشته شده (بزرگی و کوچکی محل کاشت مو) تأثیر زیادی بر هزینه‌ی کاشت دارد. هر چند تعداد گرافت‌ها در تعیین هزینه مهم هستند اما باید به بیمار توصیه کرد برای کاهش هزینه، اقدام به کاشت کم گرافت نکند زیرا نتیجه‌ی کار ناخوشایند خواهد بود.

چرا کاشت ابرو؟

در کنار همه‌ی موارد ذکر شده، تجربه و تخصص پزشک از دیگر عوامل تعیین‌کننده‌ی قیمت است نباید فقط به خاطر شهرت عرفی پزشک، هزینه‌ی بیشتری پرداخت کرد ولی توانایی و تخصص پزشک و شهرت خوشنامی او نزد بیماران اغلب تضمین‌کننده‌ی کیفیت کار خواهد بود و همین یکی از موارد مهم و تعیین‌کننده‌ی قیمت در کاشت ابروست.کاشت ابرو در بهترین کلینیک کاشت ابرو هزینه مناسب و باصرفه‌ای خواهد داشت.

شهر محل کاشت ابرو

هزینه‌های جانبی که کلینیک‌ها باید بپردازند در تعیین قیمت نهایی کاشت ابرو مؤثر است. مسلماً کاشت ابرو در تهران و در مناطقی که بیشترین رفت‌وآمد را دارند به خاطر اجاره‌ی مکان و عوارض شهرداری و… بالا خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *