0 تا 100 هزینه کاشت ابرو به چه نحوی محاسبه می‌شود؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ کاشت ابرو یکی از تخصصی‌ترین جراحی‌های زیبایی است. با کاشت ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو علاوه بر زیبایی اعتماد به نفس فرد بیمار بازیابی می‌شود. بیمار از هاشور زدن و تاتوی مداوم ابرو نجات می‌یابد و زیبایی به‌مراتب بهتر از هاشور و تاتو به دست می‌آورد. همین تخصصی بودن کار، قیمت کاشت آن را افزایش می‌دهد؛ اما در نگاهی منصفانه به نتیجه‌ی کار و همچنین مقایسه‌ی هزینه‌هایی اندک و مداومی که برای هاشور و تاتو پرداخت می‌شود، هزینه‌ی کاشت ابرو زیاد به نظر نمی‌رسد. شما با کاشت ابرو، می‌توانید ابروها را به هر حالتی که دوست دارید دربیاورید، کوتاه کنید و … .

هزینه ( قیمت ) کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟

عمل کاشت ابرو بهترین روش ترمیم دائمی و طبیعی ابرو ها از تا با استفاده از آن بدون ایجاد هیچ ظاهر مصنوعی ابروها برای همیشه ترمیم شوند و پس از عمل ابروهای زنده و قابل رشد برای افراد ایجاد شود. این عمل روز به روز پیشرفته تر شد و روش‌های مدرن ترین برای انجام آن به وجود آمد. تا با استفاده از دستگاههای پیشرفته انجام عمل از قبل راحت تر شود. افراد بدون نگرانی برای انجام آن اقدام کنند. همیشه در عمل های زیبایی از افراد به دنبال راحت ترین روش ها هستند. تا بدون دردسر و ایجاد عوارض این عمل ها را انجام دهند و به ظاهر دلخواه خود برسند. بنابراین روش هایی که به آسان ترین شیوه عمل کاشت ابرو را انجام می دهند محبوب تر هستند.

هزینه ( قیمت) کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟ این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که افراد قبل از انجام عمل در ذهن دارند و می خواهند هرچه زودتر توسط کلینیک مورد نظرشان به پاسخ آن برساند. تا انتخاب بهتری برای انجام عمل کاشت ابرو داشته باشند. عوامل بسیار زیادی بر هزینه اعلامی توسط کلینیک ها موثر است. در اکثر مواقع هزینه ها به صورت فردی و پس از معاینه به افراد اعلام می شود تا دقیق و درست باشد.

از جمله عواملی که بر هزینه عمل کاشت ابرو تأثیرگذار است. روش مورد استفاده در کلینیک مورد نظر است. زیرا هر روشی تجهیزات و دستگاه‌های خودش را دارد که این موضوع باعث می‌شود هزینه در روش‌های مختلف متفاوت باشد.

ادامه مطلب  2 روش اصلی کاشت ابرو چیست؟

عوامل موثر بر هزینه (قیمت) کشت ابرو طبیعی

 • خوشنامی کلینیک مورد نظر
 • خوش سابقه یا معروف بودن پزشکی که عمل تحت نظر او انجام می شود
 • تعداد گرافت هایی که برای کاشت باید برداشت شود
 • ناحیه ای که باید کاشت در آن انجام شود
 • روش مورد استفاده
 • میزان تجهیزات و امکاناتی که مرکز کاشت ابرو دارد

قیمت کاشت ابرو کلینیک سعادت آباد

امروزه بسیاری از کلینیک ها با ارائه مشاوره های تلفنی و مشاهده های عکس از افراد هزینه مورد نظر برای عمل کاشت ابرو را بدون نیاز به مراجعه حضوری به آنها اعلام می‌کند تا قبل از اقدام جدی از هزینه عمل آگاه باشند. مهم‌ترین نکته در تعیین قیمت کیفیت، کارایی و دوام و … است. در کاشت ابرو نیز همین عوامل، همراه با عوامل دیگری در تعیین قیمت مؤثر هستند. همان‌طور که گران بودن کاشت مو در بعضی کلینک‌ها دلیلی بر کیفیت کار نیست، همچنین ارزان یا منصفانه بودن قیمت دلیل بر کیفیت پایین کار نیست.

کاشت ابرو و مو از جراحی‌های پرهزینه است. دستمزد جراح، تجهیزات، داروهای مصرف‌شده در حین جراحی هزینه‌های مرتبط با مراقبت‌های حین و بعد کاشتن ابرو و همچنین میزان عوارض کاشت ابرو برخی از عوامل مهم در تعیین قیمت کاشت ابرو هستند. در بعضی روش‌ها مانند روش کاشت ابرو FUT هزینه بر اساس تعداد گرافت‌های کاشته شده محاسبه می‌شود. همه‌ی هزینه‌ی این نوع جراحی بر عهده‌ی بیمار است زیرا این نوع جراحی به خاطر زیبایی انجام می‌گیرد و بیمه هزینه‌های آن را پرداخت نمی‌کند.

مهم‌ترین عامل در هزینه‌ی کاشت ابرو میزان و حجم موی کاشته شده است. در فرایند کاشت ابرو، اغلب جلسات مقدماتی، هزینه‌ای برای متقاضی ندارند؛ و فقط هزینه‌ی پیوند مو دریافت می‌شود. از دیگر عوامل تعیین قیمت نوع تجهیزات بکار رفته در کاشت مو است. استفاده از تجهیزات روز دنیا برای کلینیک‌ها هزینه‌هایی بالایی دارد و این هزینه بر هزینه‌ی پیوند مو تأثیر مستقیمی دارد.

عمل کاشت ابرو تنها عملی است که برای ترمیم تارهای از دست رفته ابرو که دچار ریزش یا کم تراکمی شده‌اند از تارهای طبیعی استفاده می‌کند و پس از عمل ظاهر ایجاد شده کاملاً طبیعی خواهد بود. در حالی که در سایر روش های مرسوم برای ترمیم ظاهر ابرو ها معمولاً از تاتو و تزریق رنگ استفاده می‌شود. به هیچ وجه ظاهری طبیعی ندارد و اثرات این اعمال به صورت دائمی باقی نمی ماند.

اما عمل کاشت ابرو نتیجه‌ی دائمی دارد. این عمل آخرین اقدام هر فرد برای ایجاد ظاهر دلخواه در ابروها است. تا پس از آن هیچ دغدغه‌ای ناشی از ظاهر نامناسب ابروهای خود نداشته باشد. در روش‌های مدرن ای که برای انجام این عمل در سالهای اخیر ارائه شده هیچ درد و خونریزی هنگام انجام عمل وجود ندارد و از بیحسی موضعی برای انجام آن استفاده می شود و نیازی به بیهوشی کامل ندارد.

با توجه به همه این مطالب هزینه (قیمت) کاشت ابرو طبیعی را نباید با سایر روش های ترمیم ابرو مقایسه کرد. زیرا نتیجه ای که در آن ها حاصل می‌شود بسیار متفاوت است.

هزینه کاشت ابرو

امروزه با پیشرفت چشم گیر در حوزه پزشکی مخصوصا پزشکی زیبایی، پزشکان ردیف بودجه‌ی خاصی برای آن قرار داده به نحوی که برای هر خدمتی، هزینه ای مشخص شده است. بسته به خدماتی که ارائه می‌شود و نسبت به افزایش حقوق سالیانه و تورم برای مراجعه کننده قیمت مشخصی ارائه می‌دهند.

همان‌طور که اشاره شد مقدار موی کاشته شده ( بزرگی و کوچکی محل کاشت ابرو ) تأثیر زیادی بر هزینه‌ی کاشت دارد. هر چند تعداد گرافت‌ها در تعیین هزینه مهم هستند اما باید به بیمار توصیه کرد برای کاهش هزینه، اقدام به کاشت کم گرافت نکند زیرا نتیجه‌ی کار ناخوشایند خواهد بود.

ادامه مطلب  کاشت ابرو طبیعی در 1 جلسه

چرا کاشت ابرو؟

در کنار همه‌ی موارد ذکر شده، تجربه و تخصص پزشک از دیگر عوامل تعیین‌کننده‌ی قیمت است نباید فقط به خاطر شهرت عرفی پزشک، هزینه‌ی بیشتری پرداخت کرد ولی توانایی و تخصص پزشک و شهرت خوشنامی او نزد بیماران اغلب تضمین‌کننده‌ی کیفیت کار خواهد بود و همین یکی از موارد مهم و تعیین‌کننده‌ی قیمت در کاشت ابروست.کاشت ابرو بدون جراحی در بهترین کلینیک کاشت ابرو هزینه مناسب و باصرفه‌ای خواهد داشت.

کاشت ابرو عملی با استفاده از سلول های بنیادی

در عمل کاشت ابرو از تارهای طبیعی موی خود افراد استفاده می‌شود. تارهای مو از ناحیه ای که موهایی شبیه به موهای ابرو دارد برداشت می‌شوند و سپس در قالب طراحی شده برای ابرو ها کاشته می شوند. محلی که برای برداشت تارهای موی مناسب برای ابروها انتخاب می‌شود بسیار مهم است. زیرا ابروها ویژگی‌های خاصی دارند که باید مورد توجه قرار بگیرد. برای مثال زاویه رشد ابروها به صورت خوابیده است و تارهای ابرو کمی نازک تر از موهای سر هستند و به صورت دانه‌های رشد می‌کنند. در نظر گرفتن تمامی این ویژگی ها به طبیعی تر شدن نتیجه کمک موثری می کند.همه چیز درباره کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو

معمولاً در عمل کاشت ابرو تارهای روی شده از پشت گوش برداشته می شوند. زیرا موهای روییده شده در این ناحیه بیشترین شباهت را به موهای ابرو دارند. زاویه رشد آن ها مناسب است و تارهای نازکی هستند که به صورت دانه‌ ای رشد کرده‌اند بنابراین در اکثر روشهای عمل کاشت ابرو این ناحیه انتخاب مناسبی برای برداشت تارهای مو است.

 

بهترین روش کاشت ابرو چیست؟

روش‌های زیادی برای کاشتن ابرو وجود دارد FUE، کاشت ابرو به روش بایوگرافت، و روش ال اچ پی. همانطور که میدانیم افزایش متقاضیان یک عمل مهمترین عامل در ارائه روش های بهتر و جدیدتر برای آن عمل است و عمل کاشت ابرو هم با توجه به نتیجه خوبی که داشت از همان ابتدا مورد استقبال قرار گرفته و تلاش شد که روش های خوبی برای انجام آن ارائه شود.

با گذشت زمان و پیشرفت تجهیزات و دستگاه‌های عمل کاشت ابرو روش های قبلی که عوارض زیادی داشتن فراموش شدند و متقاضیان آن روز به روز کاهش پیدا کردند. در حال حاضر بهترین روش موجود برای عمل کاشت ابرو روش ال اچ ای است که برای اولین بار در ایران و دنیا ارائه شده و با استفاده از بهترین تجهیزات عمل کاشت ابرو را بسیار ساده و بدون عوارض کرده است.

مشاوره تلفنی 

روش ال اچ ای روشی بدون نیاز به جراحی است. برای برداشتن تارهای مو نیازی به ایجاد برش جراحی در قسمت پشت گوشی یا هر ناحیه دیگر نیست. بنابراین هیچ درد و خونریزی هنگام انجام عمل وجود نخواهد داشت. با استفاده از دستگاههای پیشرفته هیچ زخم و التهابی برای انجام مرحله کاشت تارهای ابرو به وجود نمی آید. همین موضوع باعث می ‌شود که دوران بهبودی به طور چشمگیری کاهش پیدا کند. افراد به سرعت بتوانند نتیجه عمل را مشاهده کنند.   هزینه (قیمت) کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟ همانطور که گفتیم در این عمل نتیجه‌ای بسیار طبیعی و دائمی برای مراجعه کنندگان ایجاد می شود. بنابراین هزینه نسبت به نتیجه‌ای که حاصل می شود بسیار مناسب است. افراد پس از عمل به صورت دائمی از نتیجه ای که مطابق میل آن ها حاصل شده و ابرو هایی که قابلیت رشد و رنگ دارند لذت می برند.

چه مسائلی تعیین کننده هزینه کاشت ابرو هستند؟

تکنیک پزشک متخصص باتجربه بودن و سابقه بودن وی در این فعالیت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که قیمت عمل کاشت ابرو را بالا می برد. زیرا سابقه خوب یک پزشک در عمل کاشت ابرو خود تضمینی برای حصول نتیجه حساب میشود. معمولاً این متخصص ها و کلینیک هایی که در آنها کار می‌کنند متقاضیان بیشتری دارند. زیرا مردم از انجام این عمل تحت نظر آنان تجربه‌های خوبی دارند. به دیگران هم انجام این عمل را توسط آن پزشک توصیه می کنند. روش و متد انجام عمل در هر کلینیک مهمترین عامل تاثیرگذار بر هزینه کاشت ابرو است. زیرا هر روشی تجهیزات مخصوص خودش را دارد و مزایایی که برای متقاضیان رقم می زنند با روشهای دیگر متفاوت است. بنابراین هر روش هزینه مخصوص به خود را دارد. با توجه به اینکه آیا پس از عمل عوارضی ایجاد می شود یا خیر و اینکه نتیجه چقدر طبیعی خواهد بود هزینه عمل متغیر می شود. عمل کاشت ابرو تنها روش ترمیم طبیعی ابروها است که تار های واقعی مو به جای ابروهای ریخته شده جایگزین می‌شوند. پس از عمل هیچ کس متوجه انجام عمل نمی شود. زیرا نتیجه کاملاً طبیعی است. علاوه بر این انجام عمل کاشت ابرو برای هر فرد آخرین اقدام به او برای ترمیم ابرو های خود است. زیرا پس از آن ابروهای کاشته شده به خودی خود قابلیت رشد دارند و حتی می توان برای ایجاد تنوع آنها را رنگ کرد. پس با وجود چنین مزایایی برای انجام عمل کاشت ابرو هزینه انجام این عمل با سایر روش های ترمیمی قابل مقایسه نیست. زیرا اگر افراد ترمیم طبیعی ابروهای خود را می خواهند چاره ای جز انجام عمل کاشت ابرو ندارند. تا نتیجه همانطور که می‌خواهند با تراکم مناسب برای آنها ایجاد شود.

کاشت ابرو چگونه انجام میشود؟

عمل کاشت ابرو با این تکنیک با بی حسی موضعی انجام می‌شود و فرد برای عمل هیچ دردی متحمل نمی‌شود. حتی نیازی به ایجاد برش جراحی برای برداشتن تارهای مو در پشت گوش نیست. تارهای بلند مو بدون نیاز به کوتاهی برداشته می شوند. در حال حاضر کلینیک کاشت ابرو سعادت آباد عمل کاشت ابرو را با این روش برای متقاضیان انجام می دهد. تا آنها هم از مزایای این عمل بهره‌مند شوند و پیشرفته ترین روش عمل کاشت ابرو را تجربه کنند. در این روش پس از برداشت تارهای مو آنها را در قالبی که با سلیقه مراجعه کننده برای ابروهای رو طراحی شده است می ‌کارند. استفاده از دستگاه ایمپلنتر در کاشت تارهای مو باعث می شود که خواب مناسب در آنها رعایت شود. پس از عمل در دوران رشد مجدد ابروها آنها با حالتی کاملاً طبیعی رشد کنند.

هزینه شهر محل کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه‌های جانبی که کلینیک‌ها باید بپردازند در تعیین قیمت نهایی کاشت ابرو مؤثر است. مسلماً کاشت ابرو در تهران و در مناطقی که بیشترین رفت‌وآمد را دارند به خاطر اجاره‌ی مکان و عوارض شهرداری و … بالا خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه ‌ها

 • چطور می‌تونیم از هزینه کاشت ابرو مناسب برای خودم اطلاع پیدا کنم؟

 • تشکر از دکتر ضرغامی عزیز و تیم حرفه‌ایشون؛ کار کاشت ابرو رو توی کلینیک سعادت آباد انجام دادم عالی بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.