0 تا 100 هزینه کاشت ابرو به چه نحوی محاسبه می‌شود؟

همه چیز درباره کاشت ابرو

همه چیز درباره کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از تخصصی‌ترین جراحی‌های زیبایی است. با کاشت ابرو در بهترین مرکز کاشت ابرو علاوه بر زیبایی اعتماد به نفس فرد بیمار بازیابی می‌شود. بیمار از هاشور زدن و تاتوی مداوم ابرو نجات می‌یابد و زیبایی به‌مراتب بهتر از هاشور و تاتو به دست می‌آورد. همین تخصصی بودن کار، قیمت کاشت آن را افزایش می‌دهد؛ اما در نگاهی منصفانه به نتیجه‌ی کار و همچنین مقایسه‌ی هزینه‌هایی اندک و مداومی که برای هاشور و تاتو پرداخت می‌شود، هزینه‌ی کاشت ابرو زیاد به نظر نمی‌رسد. شما با کاشت ابرو، می‌توانید ابروها را به هر حالتی که دوست دارید دربیاورید، کوتاه کنید و …

مهم‌ترین نکته در تعیین قیمت کیفیت، کارایی و دوام و … است. در کاشت ابرو نیز همین عوامل، همراه با عوامل دیگری در تعیین قیمت مؤثر هستند. همان‌طور که گران بودن کاشت مو در بعضی کلینک‌ها دلیلی بر کیفیت کار نیست، همچنین ارزان یا منصفانه بودن قیمت دلیل بر کیفیت پایین کار نیست.

کاشت مو از جراحی‌های پرهزینه است. دستمزد جراح، تجهیزات، داروهای مصرف‌شده در حین جراحی هزینه‌های مرتبط با مراقبت‌های حین و بعد کاشت مو و همچنین میزان عوارض کاشت ابرو برخی از عوامل مهم در تعیین قیمت کاشت ابرو هستند. در بعضی روش‌ها مانند روش FUE هزینه بر اساس تعداد گرافت‌های کاشته شده محاسبه می‌شود. همه‌ی هزینه‌ی این نوع جراحی بر عهده‌ی بیمار است زیرا این نوع جراحی به خاطر زیبایی انجام می‌گیرد و بیمه هزینه‌های آن را پرداخت نمی‌کند.

مهم‌ترین عامل در هزینه‌ی کاشت ابرو میزان و حجم موی کاشته شده است. در فرایند کاشت مو، اغلب جلسات مقدماتی، هزینه‌ای برای متقاضی ندارند؛ و فقط هزینه‌ی پیوند مو دریافت می‌شود. از دیگر عوامل تعیین قیمت نوع تجهیزات بکار رفته در کاشت مو است. استفاده از تجهیزات روز دنیا برای کلینیک‌ها هزینه‌هایی بالایی دارد و این هزینه بر هزینه‌ی پیوند مو تأثیر مستقیمی دارد.

هزینه‌ی کاشت ابرو :

امروزه با پیشرفت چشم گیر در حوزه پزشکی مخصوصا پزشکی زیبایی، پزشکان ردیف بودجه ی خاصی برای آن قرار داده به نحوی که برای هر خدمتی، هزینه ای مشخص شده است. بسته به خدماتی که ارائه می شود و نسبت به افزایش حقوق سالیانه و تورم برای مراجعه کننده قیمت مشخصی ارائه می دهند.

همان‌طور که اشاره شد مقدار موی کاشته شده (بزرگی و کوچکی محل کاشت مو) تأثیر زیادی بر هزینه‌ی کاشت دارد. هر چند تعداد گرافت‌ها در تعیین هزینه مهم هستند اما باید به بیمار توصیه کرد برای کاهش هزینه، اقدام به کاشت کم گرافت نکند زیرا نتیجه‌ی کار ناخوشایند خواهد بود.

چرا کاشت ابرو؟

در کنار همه‌ی موارد ذکر شده، تجربه و تخصص پزشک از دیگر عوامل تعیین‌کننده‌ی قیمت است نباید فقط به خاطر شهرت عرفی پزشک، هزینه‌ی بیشتری پرداخت کرد ولی توانایی و تخصص پزشک و شهرت خوشنامی او نزد بیماران اغلب تضمین‌کننده‌ی کیفیت کار خواهد بود و همین یکی از موارد مهم و تعیین‌کننده‌ی قیمت در کاشت ابروست.کاشت ابرو بدون جراحی در بهترین کلینیک کاشت ابرو هزینه مناسب و باصرفه‌ای خواهد داشت.

شهر محل کاشت ابرو

هزینه‌های جانبی که کلینیک‌ها باید بپردازند در تعیین قیمت نهایی کاشت ابرو مؤثر است. مسلماً کاشت ابرو در تهران و در مناطقی که بیشترین رفت‌وآمد را دارند به خاطر اجاره‌ی مکان و عوارض شهرداری و… بالا خواهد بود.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره در واتساپ و دریافت تخفیف؛ ویژه مقاله 0 تا 100 هزینه کاشت ابرو به چه نحوی محاسبه می‌شود؟

[uwac_agent id=”فاطمه_یوسفی_1″]

[uwac_agent id=”دلارام_آقایی_2″]

مشاوره رایگانه باهامون تماس بگیر.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.